Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ayrılık haberi konuşuluyor. Müge Anlı programında Şevki Hoca neden yok? Müge Anlı Şevki Hoca programdan ayrıldı mı? Müge Anlı Şevki Sözen kimdir? Adli Tıp Uzmanı Şevki Sözen programdan ayrıldı mı? Atv'de sabah kuşağı

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"
Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ayrılık haberi konuşuluyor. Müge Anlı programında Şevki Hoca neden yok? Müge Anlı Şevki Hoca programdan ayrıldı mı? Müge Anlı Şevki Sözen kimdir? Adli Tıp Uzmanı Şevki Sözen programdan ayrıldı mı?

Atv'de sabah kuşağında reyting rekorları kıran Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ayrılık haberi geldi. Müge Anlı ile Tatlı ile Sert programının Adli Tıp uzmanı Şevki Sözen programdan ayrıldı mı? Müge Anlı ile Tatlı ile Sert programında Şevki Hoca neden yok?

Müge Anlı ile Tatlı ile Sert programı hafta içi her gün ATV'de ekranlara geliyor. Programda yer almayan Şevki Sözen ise merak uyandırdı. Programın izleyicileri Şevki Sözen nerede diye meraklanmaya başladı. Şevki Sözen programdan ayrıldı mı?

Şevki Sözen, Müge Anlı ile Tatlı Sert programından ayrıldı mı? sorusunu Müge Anlı yanıtladı. Müge Anlı, Adli Tıp Uzmanı Şevki Sözen'in neden programda yer almadığına dair bir açıklama yaptı. Müge Anlı programda Şevki Sözen'in kardeşinin moktosiklet kazasında hayatını kaybetmesi nedeniyle programda yer alamdığını söyledi.

ŞEVKİ SÖZEN KİMDİR?

Prof. Dr. Mehmet Şevki Sözen 1963 yılında Afganistan'da doğmuştur. Ataköy İlkokulu, Saint Benoit Fransız Lisesi ve İstanbul Ünibversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu, İstanbul Adli Tıp Uzmanlığı Eğitimi, Rutgers Üniversites, New Jersey Adli Tıp Doçentliği ve Adli Tıp Profesörlüğü'nde eğitim görmüştür.

Şevki Hoca evli ve bir çocuk babasıdır.