Sıla Kıskançlık Krizine Girdi! Burçin Terzioğlu'nun En Yakın Arkadaşı Sinem Kobal'ı Sildi!

İlker Kaleli ile dolu dizgin aşka başlayan Sıla, kıskançlık krizine girdi! İlker Kaleli'nin eski aşkı Burçin Terzioğlu'nun en yakın dostu Sinem Kobal'ı her yerden sildi!

Magazin 28.05.2021 - 12:03 28.05.2021 - 12:31 Ece Sahan

Son dönemde dolu dizgin yaşadığı aşklarla gündeme gelen Sıla'nın son aşkı İlker Kaleli oldu. İkilinin aşk dolu paylaşımları gündemdeyken yeni bir gelişme yaşandı. 

Daha önce Ahme Kural ile yaşadığı aşk önce örnek gösterilmiş hatta ikilinin birbirlerine baktığı fotoğraflar sosyal medyada ikilinin hayranları tarafından aşkın simgesi olmuştu. Ancak bu dolu dizgin aşkın sonu karakolda bitmişti.

Sıla, Ahmet Kural'ın kendisine şiddet uyguladığını iddia etmiş, magazin ve ünlüler dünyası bir anda sarsılmıştı.

Olay mahkemelik olurken Sıla kısa bir süre sonra  MasterChef Türkiye yarışması ile ünlenen Hazer Amani ile aşkı ortaya çıkmıştı. İkili kısa süre sonra evlenmişti. Ancak Sıla ve Hazer Amani aşkı da kısa sürdü. Ünlü şarkıcı Sıla ve Hazer Amani 1 yıl sonra boşanmıştı.

Sıla şimdilerde ise oyuncu İlker Kaleli ile birlikte. İkili geçtiğimiz günlerde birbirlerine baktıkları aşk pozlarını sosyal medya hesaplarından şiir dolu cümlelerle yazarak ilan etmişlerdi.

SILA KISKANÇLIK KRİZİNE GİRDİ!

Ancak ikilinin bu fotoğrafları sonrası yorumlar hep ikilinin eski aşklarına dair oldu. Sosyal medya kullanıcıları Sıla'yı her sene başka bir adama dolu dizgin aşık oluyor ve sonu karakolda bitiyor diye yorumlarken, İlker Kaleli'yi ise hala eski sevgilisi Burçin Terzioğlu ile yakıştırmaya devam etti.

Sıla'dan ise beklenmedik bir hareket geldi. Ünlü şarkıcı Sıla tüm bu yorumlar sonrası Burçin Terzioğlu'nun yakın dostu Sinem Kobal'ı sosyal medya hesaplarında çıkarttı. 

Sıla'nın kıskançlık krizine girdiği ve Burçin Terzioğlu ile İlker Kaleli ilişkisinden kimseyi çevresinde tutmak istemediği öğrenildi.

İlker Kaleli geçtiğimiz senelerde Burçin Terzioğlu'nun paylaştığı bir fotoğraf sonrası manidar bir fotoğraf paylaşması ile gündem olmuş ve eski sevgilisini unutmadı, barışmak istiyor yorumları yapılmıştı..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@