Son dakika... Müge Anlı evleneceğini ve sürpriz damadı açıkladı.

Son dakika... Müge Anlı evleneceğini ve sürpriz damadı açıkladı.

Mabel Matiz'in Karakol Klibi Savaş Başlattı! LGBT Vurgusu İçin Hesap Soranlara Yapılan Hatırlatmalar Dikkat Çekti! Mabel Matiz'in Karakol Klibi Savaş Başlattı! LGBT Vurgusu İçin Hesap Soranlara Yapılan Hatırlatmalar Dikkat Çekti!

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Müge Anlı özel açıklamalarda bulunurken yeni sezonda evleneceğini duyurdu.  Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir?

Müge Anlı, ''Sizleri de çok mutlu edeceğine inandığım haberi ilk ağızdan vermeye karar verdim. Evlenmeye karar verdim. Herkes evleniyor, çok abartmaya gerek yok. Ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istiyorum. Müstakbel damadınızın ismini de açıklayayım. Müstakbel damadınızın ismi Şinasi Yüzbaşıoğlu.'' diyerek haberi bizzat duyurdu.

Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir?

Doğuştan polis - ADANA - gunaydingazetesi.com.tr

Müge Anlı, Şinasi Yüzbaşıoğlu'nu Müge Anlı devlet memuru olarak açıklarken ''Çok da saygı değer mesleği var" diyerek duyurdu.

Bu arada Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun İstanbul Asayiş Şube Müdürü olduğu biliniyor.

Şinasi Yüzbaşıoğlu, 4. sınıf emniyet müdürü olarak İstanbul Asayiş Şube Müdürü olarak görev almakta ve daha önce de Adana'da da aynı görevdeki ataması ile gazetelerde manşet olmuştu.