Türkiye'de bu hafta 7 film vizyona girecek. Pandemi nedeniyle talebin azaldığı sinemalara gelen filmlerin 2'si ise Türk yapımı olan Aşk Seni Bulur ve Son Şaka! Honest Thief (Dürüst Hırsız) Başrolünde Liam Neeson'ın yer aldığı Honest Thief'te (Dürüst Hı

Türkiye'de bu hafta 7 film vizyona girecek. Pandemi nedeniyle talebin azaldığı sinemalara gelen filmlerin 2'si ise Türk yapımı olan Aşk Seni Bulur ve Son Şaka!

Honest Thief (Dürüst Hırsız)

Başrolünde Liam Neeson'ın yer aldığı Honest Thief'te (Dürüst Hırsız) aşkına karşı çıkamayarak güvenlik güçlerine teslim olmak isteyen bir hırsız ile yozlaşmış FBI mensuplarının mücadelesi konu ediliyor. Ünlü oyuncu Liam Neeson'un başrolünde oynadığı filmde Jeffrey Donovan, Kate Walsh ve Jai Courtney de rol alıyor.Let Him Go (Gitmesine İzin Ver)

Yönetmenlik koltuğunda Thomas Bezucha'nın oturduğu Let Him Go (Gitmesine İizn Ver) filminde Kevin Costner, Diane Lane, Booboo Stewart ve Jeffrey Donovan gibi isimler ekran karşısına çıkıyor. Filmde oğullarını kaybeden ve tek torunlarını bulmaya çalışan bir çiftin hikayesi konu ediliyor.Exile (Yabancı)

Yönetmenlik koltuğunda Visar Morina'nın oturduğu Exile (Yabancı) filminde, göçmen olduğu için iş yerinde dışlanan bir kimya mühendisinin hikayesi anlatılıyor. Film için Sandra Hüller, Misel Maticevic ve Rainer Bock kamera karşısına geçti.Sea Fever (Derin Korku)

Sea Fever (Derin Korku) filminde denizin ortasında mahsur kalan bir grubun, su kaynaklarında beliren bir parazite karşı verdikleri savaş anlatılıyor. Filmi Neasa Hardiman yazıp yönetti ve Hermione Corfield, Dag Malmberg ile Jack Hickey gibi oyuncular rol aldı.Summer of 85 (85 Yazı)

Summer of 85 (85 Yazı) filminde Normandiya'da bir sahil köyünde büyüyen 16 yaşındaki gencin, ergenlikle mücadelesi ve arkadaşıyla tanıştıktan sonra yaşadıkları konu ediliyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda François Ozon oturuyor.Aşk Seni Bulur

Hakan Yücel'in yönetmenliğini üstlendiği filmde uçarı bir genç ile mahalleye yeni gelen kız arasındaki yakınlaşma anlatılıyor. Filmde Fırat Kaya, Aslı Şimşek ve Şevki Özcan rol alıyor.Son Şaka

Yönetmenlik koltuğunda Erkam Bülbül'ün oturduğu Son Şaka adlı komedi filmi için radyocu Serdar Gökalp, Ege Kökenli ve Gökay Müftüoğlu kamera karşısına geçi. Filmde bir radyo kanalında telefon şakaları birinin evlilik teklifi esnasında yaptığı şaka sonucunda kendini affettirmek istemesi konusu işleniyor.