Şok Ayrılıklar! Yok Artık! Son Yaz 3 Başrol Ayrılık Birden! Tepki Büyük! Final Kaçınılmaz!

Fox Tv'nin sevilen dizisi Son Yaz'da Funda Eryiğit ve Olgun Toker'in ardından 3 başrol ayrılığı daha! Dizi mizi kalmadı! Bu halde nasıl devam edecek merak konusu oldu.

Dizi Haberleri 21.06.2021 - 22:20 21.06.2021 - 22:22 Ece Sahan

Ali Atay, Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan, Funda Eryiğit, Sinan Tuzcu, Yasemin Yazıcı, Halil Babür, Şebnem Dönmez, Emre Karayel gibi isimlerin yer aldığ Son Yaz'da büyük ayrılıklar devam ediyor.

Fox Tv'nin ses getiren dizisi Son Yaz'da neler oluyor? Dizide ayrılık haberleri durmadan geliyor. Dizide kimse kalmadı. Yeni sezon nasıl devam edecek merak konusu. 

Ali Atay'ın canlandırdığı Savcı Selim ve Alperen Duymaz'ın canlandırdığı Akgün Gökalp Taşkın arasındaki hem heyecan dolu hem komedi ilişkiyi seyirciye oldukça başarılı bir şekilde geçiren dizide kara bulutlar! dolaşıyor. Ali Atay ve Alperen Duymaz arasındaki uyum oldukça beğenilmişti. 

Funda Eryiğit ve Olgun Toker sonrası Ali Atay'ın da Leyla ile Mecnun dizisine başladığı bu nedenle ayrılacağı iddia edilmişti. Ali Atay'dan haber doğrulanmadan 3 başrol daha birden daha ayrılık haberini açıkladı!

Yeni sezonda Çeşme'den İstanbul'a taşınacak olan çekimlerde büyük değişimler olacak. Dizi tamamen değişiyor!

Funda Eryiğit ve Olgun Toker'in ardından 3 başrol daha ayrılıyor! Peki dizi nasıl devam edecek? Oyuncular neden teker teker ayrılıyor? 

Son Yaz dizisinde ayrılıklar öyle böyle bir hale gelmedi!

Son Yaz dizisi sezon finalinde Canan ve Gökhan karkaterlerinin ölmesine henüz alışamamışken yeni ayrılık haberleri geldi.

Dizinin Canan'ı Funda Eryiğit ve dizinin ağbi Gökhan'ı Olgun Toker dizinin sezon finalinde ölerek veda etmişlerdi. Bu ayrılıklar neden apar topar oldu seyirci buna tepkiliyken yeni ayrılık haberleri geldi.

Son Yaz yeni sezonda  3 ayrılık daha yaşanacak! Oyuncular yeni sezonda dizide yer almayacak! Sezon finali olmasına rağmen ayrılıklar sürüyor! Dizinin Fatih'i Emre Karayel, dizinin Serap'ı Şebnem Dönmez ve dizinin Kaan'ı Erdem Şanlı diziden ayrıldı!

EMRE KARAYEL!

Dizinin Fatih'i Emre Karayel diziden ayrıldı! Son bölümlerde rolü epey azalan ve değişen Emre Karayel diziden ayrıldı. Geri plana atılan bir karakter olan Emre Karyel'in bu ayrılığı son bölümde aslında tahmin edilen bir durumdu.

Emre Karayel'de uzun zaman sonra bu dizi ile ekrana gelmişti. Ancak ne yazık ki senaryo beklenildiği şekilde ilerlememiş görülüyor.

ŞEBNEM DÖNMEZ!

Diziden ayrılan bir diğer isim ise dizinin Serap'ı Şebnem Dönmez oldu. Şebnem Dönmez'in de rolü beklenildiği gibi yer verilmedi ve karakter oldukça azaldı ve geri plana atıldı. Güzelliği ile kendine hayran bırakan Şebnem Dönmez içinde ayrılık kaçınılmaz oldu. Uzun zaman sonra ekranda görmeye sevindiğimiz isim ne yazık ki yeni sezonda dizide yer almayacak.

ERDEM ŞANLI!

Diziden ayrılan bir diğer isim ise genç oyuncu Erdem Şanlı oldu. Dizi ile birlikte hayran sayısı artan Erdem Şanlı'da ne yazık ki diziden ayrıldı. Erdem Şanlı'nın da canlandırdığı Kaan karakteri geri plana atıldı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@