Aylardır yalanladılar! Ancak aşk ortaya çıktı!  Hande Erçel ve Kerem Bursin aşkı artık onaylı. Hande Erçel ve Kerem Bursin haklarında çıkan aşk haberlerini Sen Çal Kapımı ekibiyle tiye almışlardı.

Aylardır yalanladılar! Ancak aşk ortaya çıktı!  Hande Erçel ve Kerem Bursin aşkı artık onaylı. Hande Erçel ve Kerem Bursin haklarında çıkan aşk haberlerini Sen Çal Kapımı ekibiyle tiye almışlardı. Ancak daha fazla inkar edemeyecekler.

Sen Çal Kapımı dizisinin yıldızları Hande Erçel ve Kerem Bursin aşkı aylardır magazin gündemindeydi. İki yıldız isim aşklarını her zaman inkar etmişlerdi. Hatta Hande Erçel ve Kerem Bursin'in ekip arkadaşları da ikili haklarında çıkan haberleri tiye almışlardı.

Son olarak Hande Erçel ile Kerem Bursin'in ekip fotoğrafında yanak yanağa poz vermesi hareket bilimcileri tarafından aralarındaki aşkın kanıtı olarak yorumlanmıştı. Ancak 2 yıldız isim bu yorumlara çektikleri videolarla dalgaya almışlar ve aşklarını yalanlamışlardı.

AİLELER İŞİN İÇİNE GİRDİ

Dün Hande Erçel sosyal medya hesabına Kerem Bursin'in kendisin çektiği fotoğrafları koydu. Kerem Bursin bu fotoğraflarda yorum olarak "Kim çektiyse bu fotoları gerçekten inanılmaz çekmiş yani müthiş ötesi...Harika bir gözü var ;)" şeklinde yazarak kendisini övmüştü. Bu yoruma anne Bursin'den yanıt geldi.

Kerem Bursin'in annesi oğlunun bu yorumuna "Ellerine sağlık canım ama model de çok hoş" yazdı. Bu diyaloglar Hande Erçel kayınvalideye kendisini sevdirmiş yorumlarına neden oldu.