Yeni sezonun iddialı dizilerinden Sol Yanım ilk bölümleriyle seyirci karşısındaki yerini aldı. Perşembe akşamları yeni bölümleri yayınlanan dizi güçlü oyuncu kadrosuyla göz dolduruyor.

Yeni sezonun iddialı dizilerinden Sol Yanım ilk bölümleriyle seyirci karşısındaki yerini aldı. Perşembe akşamları yeni bölümleri yayınlanan dizi güçlü oyuncu kadrosuyla göz dolduruyor.

BKM’nin yapımcılığını üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda Defne Samyeli, Cansel Elçin, Özge Yağız, Cemre Baysel, Esra Bezen, Tolga Mendi, Emre Bey, Deniz Barut, Taner Rumeli, Seda Akman, Benian Dönmez, Feyza Civelek, Tuğçe Açıkgöz, Ecem Atalay,Emre Dinler, Oktay Çubuk, Aleyna Şen, Yavuz Pekdiker,Murat Balcı, Özgür Cem Tuğluk, Efe Taşdelen, Ayşe Kırca, Hasret Usneker, Ergül Miray Şahin,  Demet Genç, Haydar Koyel ve Celal Tak yer almaktadır. Sol Yanım dizisinin konusu dram ve romantizm türünde ilerlemektedir. Serra’nın özel bir üniversitede burslu okumaya başlamasıyla birlikte hayatı değişmiştir.

Annesine bakmak zorunda olan Serra, aynı zamanda lüks bir otelde çalışmaktadır. Serra’nın karşısına okulun en popüler çocuğu Selim çıkar. Kutlusoy ailesinin tek veliahtı olan Selim, Serra’dan görür görmez etkilenmiştir. Lakin, birbirinden farklı sosyal statülere sahip olan iki gencin karşısına önemli engeller çıkar. Adını Feriha Koydum dizisiyle benzer yapıda olduğu iddia edilen dizi ilk bölümünde yüksek reyting almayı başaramadı. Lakin, sosyal medya kullanıcıları tarafından gündeme taşındı. Sol Yanım dizisinin çekimlerinin hangi mekanlarda gerçekleştirildiği de merak konusu oldu.

Sol Yanım dizisi nerede çekiliyor? Üniversite nerede?

Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleştirilen çekimler okulun tanıtımının da yapılmasını sağladı. BKM stüdyolarında da çekimlerin yapıldığı öğrenildi. Sol Yanım dizisinin Bir Zamanlar Çukurova ve Mucize Doktor ile reyting savaşında geride kalması yayın gününün değiştirilmesine neden olabilir.