TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Teşkilat'ın başarılı oyuncusu yaptığı espriyle hedefe konuldu! Dün gerçekleşen 47. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'nde Tamer Karadağlı ve Nihal Yalçın krizini canlandırdı ve eğlenceli anlar yaşattı. Ancak dizinin bazı kullanıcılar bu duruma tepki gösterdi ve TT başlattı!

Başarılı oyuncu Çağlar Ertuğrul başrolünde yer aldığı Teşkilat dizisiyle dün gerçekleşen Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünün sahibi oldu.

Yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul sosyal medyada eğlenceli paylaşımları tanınıyor. Esprili bir karkateri olan Çağlar Ertuğtul sosyal medya hesaplarından her zaman komik ve gündeme dair esprili paylaşımlar yapıyor. Dün de yine ödül töreninde  başarılı oyuncu oldukça eğlenceli bir espriye imza attı.

2622822_620x410

Geçtiğimiz bir ödül töreninde Nihal Yalçın oyuncu Tamer Karadağlı'nın elinden ödül almıştı. Uzun bri konuşma gerçekeştiren Nihal Yalçın'a konuşması sürerken Karadağlı ödülünü uzatınca Nihal Yalçın bu durumu saygısızlık olarak bulmuştu. Daha sonra konuşmasına devam ederken Kadarağlı'nın arkadaki mimik haretekleri de sosyal medya tartışma konusu olmuştu ve bu kriz günlerce sürmüştü.

Tamer Karadağlı daha sonra yorumlardan aldığı gazla yaptığı milliyetçilik açıklaması ile haklıyken haksız duruma düşmüş olarak olaya objektif bakanlardan yorum almıştı. Ancak bugün yine tartışmalar ayyuka çıktı!

Oyuncu Çağlar Ertuğrul ödülü aldığı sırada konuşma yaparken aniden arkasına bakmış ve arkamda biri mimik yapıyor sandım demişti. Cem Davran da bunun üzerine "Bu o ödül töeninden değil bakın kenarda bekliyor insanlar" diyerek eğlenceli anlar yaşatmıştı.

t25_caglar-ertugrulun-teskila-249

Ancak bu anlar daha sonra bazı kullanıcılar tarafından Nihal Yalçın'A destek olarka yorumlanmış ve Çağlar Ertuğrul'a anlamsız bir teröristsin tepkisi verilmeye başlamıştı. Bugünde süren tepkiler sonrası Çağlar Ertuğrul anlamsız tepkiler için önce bir ödül almasına teşekkür ederken ardından da attığı tweette "Bu arada benim trollüklerimi bilen bilir, Tamer abiyi de çok severim ve sayarım, onun işleriyle büyüdük ama iki espiri yapamıcaksak yaşamayalım amk! komik bulmazsınız o ayrı ama bi laf için kimilerinin çirkin ithamlari çok alakasız" diye gelen bazı yorumlara tepki göstermişti.

Ancak sosyal medayda süren TEŞKİLAT İZLEMİYORUZ etiketi TT oldu. Teşkilat dizisinin yapım şirketi şimdi ne karar verecek merak ediliyor. Bazılar troll olan kullancıları mı dinleyecek yoksa oyuncusunu arkasında mı duracak? Kulislerden gelen bilgiye göre Çağlar Ertuğrul'un diziye veda edeceği yönünde..

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

5d0e07f5ec10bb26006da41f