Tiktok fenomeni Mika Can Raun hakkında nihayetinde gözaltı emri çıkartıldı. Mika Can Raun adliyeye sevkedildi. Peki Mika Can Raun erkek koğuşunda mı bayan koğuşunda mı yatacak....

Mika Can Raun Twitter'da neden gündemde? Fenomen olarak anılan ve türlü türlü rezilliklere imzasını atan TikTok fenomeni Mika Can Raun hakkında sonunda devreye girildi. Geçtiğimiz günlerde tuvalette oturduğu anları paylaşan sonrasında üzerine bir de Sifonu çekenTikTok Mika Can Raun bu kere de 100 Tl'yi alıp tuvalete atıp yine aynı şeyi yaptı. 

Tepki üzerine tepki çeken paylaşımları ile skandallar dosyasına imzasını adeta kazıyan cinsiyet değişikliği için milyonlarca lira harcayıp da yüzüne bakılacak bir kişiliğe bürünen milyonların takip ettiği TikTok fenomeni Mika Can Raun Instagram hesabı üzerinden son zamanlarda gündemde. 

Aslında Mika Can Raun suçlu değil dedşrten yorumlarda onu gündeme çıkarak takipçilerinin olması neden takip ediliyor sorusunu da beraberşinde getirirken, bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda da sevgilisi ile cinsel ilişkiye girmesi ve yaptığı açıklama ile gündeme çıkmıştı.

Devletin sıkı takibinde olan TikTok fenomenleri kapsamında neredeyse baş isim olan Mika Can Raun son olarak Atatürk resminin bulunduğu 100 TL'yi tuvalete atıp sifona basması ile yeter artık bıçak kemiğe dayandı  dedirtirken, Twitter'da herkes şu sıralar öfkesini dile getiren paylaşımlar yapıyor. 

Ellerine taktığı cadı tırnakları ile Atatürk'ümüzün olduğu parayı tuvalete atan TikTok fenomeni Mika Can Raun çok konuşuluyor. 

Mert Ramazan Demir Kubilay Aka Olayı İçin Son Kez Konuştu Mert Ramazan Demir Kubilay Aka Olayı İçin Son Kez Konuştu

Şimdilerde herkes Mika Can Raun'un tutuklanmasını talep ederken mizahi bir biçimde şimdi erkekler koğuşuna mı gidecek yoksa bayanlar koğuşuna mı dedirtiyor. 

Paradan önce paradan sonra yorumları 2 resim arasoındaki farkı bulun şeklinde yorumlanan Mika Can Raun emniyetteki işlemlerin akabinde adliyeye sevk edildi. 

Mika Can Raun'un para kazanmasını sağlayan izleyicilerine yapılan yorumlar da TWitter gündemine düştü. '' Bunu izleyip para kazanmasını sağlayanlar utansın!!! Oh şimdi gözaltına alınmış. İnşallah çıkışı olmaz:) Mika Can Raun Türk Lirası'' yorumları ile Twitter adeta coştu. 

'Devletin Egemenlik Alametlerini Aşağılamak' suçundan gözaltına alınan Mika Can Raun TikTok hesabını kötü emelleri için kullanmasının sonunda ceremesini çekeceğe benziyor. 

TÜRKİYE CUMHURİYETİ KURUCUSU ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK olan parayı tuvalete atmak gibi aşağılık bir harekette bulunan Ailelerin ekmek parasına muhtaç olduğu şu dönemde nispet yapar gibi paraları klozete atan Mika Can Raun denen şey epey hapis cezası almalı.Rezil seni.... yorumu Mika Can Raun isimli fenomen için yapılıyor.

Mika Can Raun bayan koğuşuna girecek

ilk cinsiyet sapması yaşamasıu akabindse vcinsiyetini değiştiren ve akabinde de türlü türlü skandal dosyalarını imzalayan ve nihayetinde de gözaltına alınan TikTok Fenomeni Mika Can Raun'un tutuklanması durumunda bayan koğuşuna gideceği açıklandı