Son Yaz Selim ile Canan boşanacak mı? her yerde aranmaya başladı. Başrollerini Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan'ın paylaştığı Son Yaz dizisi 6.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?
Son Yaz Selim ile Canan boşanacak mı? her yerde aranmaya başladı. Başrollerini Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan'ın paylaştığı Son Yaz dizisi 6. bölümüyle 5 Şubat Cuma yani bu akşam yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Selim'in kendisini ve çocuklarını yalnız bıraktığını düşünen Canan'ın, affetmediği Selim zor anlar yaşayacak. Peki Son Yaz yeni bölümde neler olacak? İşte detaylar...

Son Yaz dizisinde geçtiğimiz hafta aralarındaki buzları eriten Selim ve Canan tam her şeyi yoluna koyacakken; Fatih kendisini kurtarmak adına Canan'a her şeyi anlattı. Akgün'ün azılı bir suç örgütü liderinin oğlu olduğunu Canan'a söyleyen Fatih, Selim tam ofisini aramaya geldiğinde bunun ortaya çıkmasını sağladı. Selim'in eline boşanma davası dosyasını tutuşturan Canan, her şeyin bittiğini söyledi. Tüm bu yaşananların ardından Son Yaz 6. bölüm fragmanları herkesi şaşırttı. Özellikle boşanma davası sahnesi merak konusu oldu. Çünkü Son Yaz yeni bölümde dava duruşmasına giden Selim ve Canan'a hakim, boşanmak isteyip istemediklerini sordu. Haliyle tanıtımı izleyenler de Canan ile Selim ayrılacak mı? Boşanmayı kabul edecekler mi aramaya başladı.

Ancak bu konu hakkında bir şey söylemek için henüz erken. Çünkü Selim'in bu konudaki inadı ancak Canan'ın yapılanları hazmedemese de Selim'e aşık olması işleri değiştirebilir. Dediğimiz gibi Selim ile Canan boşanacak mı? sorusunun cevabını yeni bölümün ardından öğrenebileceğiz.


Son Yaz yeni bölümde neler olacak?


Canan, Akgün’ün gerçek kimliğini öğrenmiştir ve Selim’e çok kızgındır. Selim ve Akgün’ün gitmesini talep eden Canan, onlar gidene kadar çocuklarla beraber Emel’lere yerleşir.

Selim, bir yandan Canan’ın boşanmak için tekrar harekete geçmesi, diğer yandan yaptığı operasyonun başarısız olması yüzünden çok gergindir. Selim başarısız operasyonu tersine çevirmek için baskın yaptığı uyuşturucunun peşine düşer, Akgün’ün de yardımını ister.

Akgün ise Soner’in sıkıştırmasıyla Latif’in yerini öğrenmek ve Selim’in olanları ortaya çıkarmasını engellemek zorundadır. Yağmur, Akgün’ün kendisini öpmeye kalkmasını aklından çıkarmaya çalışırken aynı zamanda Akgün’den uzak durmaya çalışır.  Ama Altay’ın annesinin kararından sonra kötü etkilenip ortadan kaybolması onu, yeniden Akgün’le yan yana getirir.