Fox Tv'nin geçtiğimiz sezon adından söz ettiren dizisi Son Yaz dizisinin yeni kadın oyuncusu belli oldu!

Ali Atay ve Alperen Duymaz'ın başrollerinde yer aldığı Son Yaz dizisininde yeni kadın oyuncu belli oldu!

Bu sezon Erdem Şanlı, Funda Eryiğit, Ermre Karayel, Şebnem Dönmez ve Olgun Toker'in ayrıldığı Son Yaz dizisi yeni sezonda yeni isimlerle ekranla gelmeye hazırlanıyor.

Son Yaz dizisi sezon finalinde Canan karakterine hayat veren Funda Eryiğit ve Gökhan karakterine hayat veren Olgun Toker diziden ayrılmış ve seyici şaşırtılmıştı. Dizi tatile girdiğinde ise diziden 3 ayrılık haberi daha gelmişti.

Son Yaz dizisinin 3 yüzü dizinin Kaan'ı Erdem Şanlı, dizinin Fatih'i Emre Karayel ve dizinin güzellern güzeli  Serap'ı Şebnem Dönmez diziye veda etmişti. Diziye yeni sezonda Halil Babür'ün canlandırdığı Soner karkaterinin ailesi dahil olacağı öğrenilirken en çok merak edilen ise dizinin yeni kadın karakterinin kim olacağıydı. Dizide Halil Sadi, Soner'in abisi ve Savcı'nın partneri olacak yeni kadın oyuncu en çok merak edilen isimlerken kadın oyuncu için yeni bir isime teklif götürüldü.

birce-akalay-kimdir-depo-2_16_9_1565984447

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!

Son Yaz dizisinde Canan'ın yerini dolduracak yeni karakteri canlandırması için önce Ebru Cündğbeyoğlu'nun adı geçmişti. Edinilen bilgiye göre Birce Akalay'a da teklif götürüldü. Dijital platformda Kuş Uçuşu dizisine hazırlanan Akalay teklifi kabul ettiği takdirde Ali Atay ile parner olacak.

Funda Eryiğit ile uyumu oldukça beğenilen Ali Atay'ın Birce Akalay ile uyumu şimdiden tartışma konusu oldu. Sizce Akalay ile Atay uyumu nasıl bir etki yaratacak? Yorumlarınızı bekliyoruz.