Star TV final kararları ile izleyicilerden tepki çekmeye devam ediyor. Bir diziyi daha bitirmeye karar veren hatta finali erkene çeken Star TV için izleyiciler sosyal medyada açtı ağzını yumdu gözünü.

Star TV bu sezon erken final kararları ile gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz aylarda birçok projeyi gözünün yaşına bakmadan bitiren kanal yine bir dizinin daha final tarihini erkene çekti. Neredeyse kanalda hiç dizi kalmazken izleyiciler de bu durum karşısında bir hayli şaşkın. Özellikle bu sezon Kanal için işler Hiç iyiye gitmedi. Sezon yönetimini yapamayan aynı zamanda birçok güzel dizisi olmasına rağmen doğru planlama yapmadığı için dizileri final yaptıran kanala tepkiler de son derece yüksek. Star TV'de son olarak bir dizinin daha fişi çekildi ve izleyiciler artık İsyan bayrağını açtı.

star-tv-bu-sezon-tam-bir-fiyasko-sefirin-kizi-kagit-ev-akrep-derken-bir-dizi-daha-erken-final-ya-1

Bu sezon yayınladığı dizilerle hep hüsrana uğrayan Star TV yanlış gün seçimi ve yanlış proje seçimi ile izleyicilerden tepki çekmeye devam ediyor. Geçtiğimiz sezon ekranlarda fırtına gibi Esen sefirin kızı dizisi bu sezon reytinglerde istenilen başarıyı verememiş ve geçtiğimiz haftalarda final kararı alınmıştı. Ardından Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu'nun başrollerini paylaştığı Kağıt Ev dizisi de daha ekranda yayınlandığı sırada final kararı alındı. Akrep dizisi uzun süre düşük reytingler ile devam etti ancak kanal sonunda Onun da fişini çekti. Son olarak ise Star'ın aldığı final kararı izleyicileri adeta İsyan ettirdi.

star-tv-bu-sezon-tam-bir-fiyasko-sefirin-kizi-kagit-ev-akrep-derken-bir-dizi-daha-erken-final-ya-2

Bayram dolayısı ile erken final yapıyor

İzleyiciler daha dizileri alış ama dan final kararı alınmasının şokunu yaşarken şimdi de menajerimi ara dizisi erken final kararı aldı. Dizi aslında bayramdan sonra final yapacaktı ancak kanal yaklaşan Bayram dolayısı ile dizinin 2 bölüm erken final yapmasına karar verdi. Dizilerin hayranları ise bu kadar hızlı şekilde alınan kararlar dolayısı ile son derece rahatsız. Özellikle menajerimi ara dizisinin de bitiyor olması sosyal medyadan tepki seslerinin yükselmesine yol açtı.

star-tv-bu-sezon-tam-bir-fiyasko-sefirin-kizi-kagit-ev-akrep-derken-bir-dizi-daha-erken-final-ya-3

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...

Kanal sezonu iyi yönetemedi

Star TV'nin peş peşe verdiği bu final kararları izleyicileri İsyan ettirdi. Sosyal medya üzerinden kanalı adeta bombardımana tutan izleyiciler tüm sorumlunun kanal yönetimi olduğunu belirtirken sezonun iyi yönetilmediğini iddialı olabilecek dizilerin yanlış günleri alındığını belirterek tepki gösterdi. Aslında izleyicilerin tepkileri Haksız da sayılmaz. Çünkü birçok boş günü olmasına rağmen Star TV bu sezona damga vurabilecek dizileri yanlış günlere alarak dizilerin bitmesine yol açtı.