TV8 de her gün yayınlanan Survivor 2022 de yeni dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanıyor. Özellikle hızlı elemelerin başladığı süreçte dokunulmazlık oyunlarını kazanmak takımlar için çok önemli. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda çıkacak olan ünlüler ve gönüllüler takımı mutlaka kazanmak ve eleme adayı çıkarmadan yola devam etmek istiyor. Peki, survivor 12 Mart 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 12 Mart Survivor 2. eleme adayı kim oldu?

Acun Medya yapımcılığı ile TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2022 12 Mart dokunulmazlık oyunu sonucu izleyiciler tarafından merakla Takip ediliyor. Her gün ekranlara gelen Survivor yarışmasında dokunulmazlık oyunları ayrı bir heyecanla Takip ediliyor. Bugün ünlüler ve gönüllüler takımları haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için parkura çıkacak. Hızlı elemelerin devam ettiği süreçte dokunulmazlık oyunlarını kazanmak ve eleme adayı çıkarmamak takımlar için büyük önem taşıyor. Peki, Survivor 12 Mart 2022 dokunulmazlığı kim kazandı? 12 Mart Survivor eleme adayı kim oldu?

Haftanın ilk eleme adayı Sercan Yıldırım oldu

Survivor 2022 büyük oylama Geçtiğimiz günlerde yapılmıştı. Ünlüler ve gönüllüler takımının tamamı oylamaya girmişti. Birleşme partisi öncesinde hızlı elemelerine olacağı Acun Ilıcalı tarafından duyulurken iki takımda dokunulmazlık oyunlarını kaybetmemek ve takım bütünlüğünü bozmadan birleşme partisine gitmek istiyor. Bu hafta oynanan ilk dokunulmazlık oyununun kazananı gönüllüler takımı oldu. Ünlüler takımı Ada konseyinde eleme adayı çıkarırken Oyların büyük çoğunluğu Mert Sercan ve barış arasında dağıldı. Haftanın eleme adayı ise Sercan Yıldırım oldu.

survivor-12-mart-2022-dokunulmazlik-oyununu-kim-kazandi-12-mart-survivorda-2-eleme-adayi-kim-old-2

Survivor 12 Mart 2022 dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor All Star 2022’de ikinci dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanacak. Bu oyunu da Ünlüler takımının kaybetmesi durumunda ünlüler takımı bu hafta 3 aday çıkarmak zorunda kalacak. O nedenle bu akşam oynanacak dokunulmazlık oyunu ünlüler takımı için çok daha önemli. Survivor 12 Mart 2022 All Star dokunulmazlık oyunu sonucu ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak…

Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü Pınar Deniz Ceylin’in Karakterine Büründü

12 Mart Survivor 2022 2. eleme adayı kim oldu?

Bu hafta ilk eleme adayı Sercan Yıldırım oldu. Bu akşam oynanacak olan dokunulmazlık oyunu sonucuna göre ikinci eleme adayı da belli olacak. Survivor 12 Mart 2022 eleme adayı ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak...