TV8 ekranlarında her gün yayınlanan ve ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2022 All Star ödül oyunu ile devam ediyor. Bu geçtiğimiz hafta üzücü bir vedanın yaşandığı Survivor'da takımlar konuşacak mı Yoksa böyle mi devam edecek sorusu da herkes tarafından merak ediliyor. Peki, Survivor 14 Nisan 2022 Ödül oyununu kim kazandı? 14 Nisan Survivor ödülü kim aldı?

Acun Medya yapımcılığı ile TV8 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Survivor 2022 All Star devam ediyor. Anlat bakalım ve bil bakalım oyunları ile ekranlara gelen yarışma programında bugün parkurlar yeniden başlıyor. Yarışmacılar bugün ödül oyunu için parkura çıkacak ve büyük ödül herkes tarafından merakla bekleniyor. Ünlüler ve gönüllüler takımının yine kıran kırana geçecek bir oyun bekliyor. Peki, Survivor 14 Nisan 2022 Ödül oyununu kim kazandı? Survivor'da bugün ödülü kim aldı?

Gizem adaya veda etti

Survivor 2022 de bu hafta veda eden yarışmacı ünlüler takımından Gizem oldu. Sevilen yarışmacılardan olan Gizem'in gidişi ünlüler takımını da bir hayli üzdü. Ünlüler takımında kadın sayısının 3'e düşmesi nedeniyle takımların karışık karışmayacağı da bir kez daha gündeme geldi. Şu an için takımların karışacağım yönünde bir açıklama yapılmadı. Ancak bir kadın yarışmacının daha veda etmesi ya da ünlüler takımında kadın erkek dengesinin bozulması halinde takımlar karışabilir. Acun medyanın ilerleyen günlerde bu durumu değerlendireceğini ve son kararı vereceği düşünülüyor.

survivor-14-nisan-2022-odul-oyununu-kim-kazandi-survivorda-bugun-odulu-kim-aldi-2

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!

Survivor 14 Nisan 2022 Ödül oyununu kim kazandı?

Ünlüler ve gönüllüler takımları yeniden parkura dönüyor. Dün akşam Survivor'da anlat bakalım ve Bil bakalım oyunları oynanmış yarışmacılar ve izleyiciler oldukça eğlenceli anlar yaşamıştı. Ancak takımlar bugün yeniden parkur gerçeği ile yüzleşiyor. Bu akşam yarışmacılar Büyük ödül oyunu için farklı çıkacak. Survivor 14 Nisan 2022 ödülü kim kazandı sorusunun yanıtı belli olduktan sonra sizlerle paylaşacağız...