Survivor All Star 2022 heyecanı tüm hızıyla sürüyor. Bu akşam Survivor'da ödül oyunu oynanacak. Ancak ödül oyunu sonrasında ise gönüllüler takımından Bir Veda yaşanacak. Bu hafta tüm dokunulmazlık oyunlarını kaybeden gönüllüler takımından bir kişinin gideceği kesinleşti. Evrim, Ayşe, Nisa ve yağmur Arasından en düşük oyu alan isim veda edecek. Peki, Survivor 19 Nisan 2022 kim elendi? Survivor 2022 All Star bugün kim gitti?

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!

Survivor All Star 2022 heyecanı hız kesmeden devam ediyor. Survivor 19 Nisan 2022 yeni bölümde hem ödül oyunu oynanacak hem de bir veda gerçekleşecek. Bu hafta 4 dokunulmazlık oyununda kaybeden gönüllüler takımından Evrim keklik, Ayşe Yüksel, Nisa Bölükbaşı ve yağmur banda eleme adayı olmuştu. 19 Nisan Salı günü Acun Ilıcalı tarafından açıklanacak olan SMS sıralaması sonuçları doğrultusunda bir yarışmacı adaya veda edecek. Peki, Survivor 19 Nisan 2022 sms sonuçları belli oldu mu? Survivor'da bu hafta kim elendi? 19 Nisan Survivor 2022 kim gitti?

Survivor 19 Nisan 2022 SMS sonuçları belli oldu mu?

Survivor 19 Nisan 2022 elenen yarışmacı bu akşam Acun Ilıcalı tarafından yapılacak olan Açıklama ile birlikte belli olacak. Dün akşam yapılan halk oylaması sonuçlarını Acun Ilıcalı Ada konseyinde açıklayacak. Gönüllüler takımından Yağmur, Nisa, Evrim ve Ayşe'nin kaderi halk oylaması sonuçlarına göre belli olacak. Bu 4 yarışmacı Arasından en düşük oy alan yarışmacı adaya veda edecek.

Survivor 19 Nisan 2022 kim elendi?

Bu hafta gönüllüler takımı Toplamda 4 dokunulmazlık oyunu kaybetmiş V4 eleme adayı çıkarmıştı. Haftanın ilk eleme adayı artık potaların kraliçesi haline gelen Evrim Keklik olmuştu. Hemen ardından ikinci eleme adayı Ayşe Yüksel oldu. Evrim Nisa ve Ayşe'nin yakın arkadaş olduğu biliniyordu. Haftanın 3. dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı bu defa da Nisa Bölükbaşı'nın ismini yazdı. Dün akşam oynanan son dokunulmazlık oyununu yine gönüllüler takımı kaybetti ve eleme adayı ise yağmur banda oldu. Survivor 19 Nisan 2022 kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu. Bu hafta en düşük oyu alarak veda eden isim Yağmur oldu.