Survivor 2021'de ortalık yangın yeriNe olur! poyraz bu hafta eleniyor, final dörtlüsünde yok!

TV8 sevilen yarışma programı Survivor 2021 de yeni bir iddia gündeme geldi. Elemelerin sık sık ifşa olduğu yarışma programında bu haftanın elemesi de sızdı.

Televizyon 21.06.2021 - 19:17 21.06.2021 - 19:25 Volkan Arık

Survivor 2021 ve Survivor Poyraz hakkında gündeme gelen iddialar sosyal medyayı adeta yangın yerine çevirdi. Özellikle eleme potasında Ayşe ve Poyraz'ın rakip olması nedeniyle son günlerde Survivor Poyraz elenecek mi sorusunun yanıtı araştırıyordu. Yavaş yavaş finale giden yarışmada bu haftanın elemesi de sızdı. Şimdiden elenecek yarışmacı ve final dörtlüsü belli. Özellikle bu haber Poyraz hayranlarını çılgına çevirdi.

Survivor 2021 Poyraz hakkında gündeme gelen iddialar son günlerde sosyal medyada çok konuşuluyor. Ama bu defa öyle bir iddia ortaya atıldı ki sosyal medyada kullanıcılar ayağa kalktı. Bomba iddiaya göre son dokunulmazlık oyunu sonrasında yarışmada Poyraz olmayacak yani elenecek. Dün akşam oynanan bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında kazanan İsmail Balaban Poyraz'ın ismini vermişti. Henüz SMS oylaması yapılmadı ancak alınan bilgiye göre Poyraz bu hafta adaya veda ediyor ve final dörtlüsüne giremiyor.

survivor-2021de-ortalik-yangin-yerine-olur-poyraz-bu-hafta-eleniyor-final-dortlusunde-yok-2

 YARI FİNAL DÖRTLÜSÜ AÇIKLANDI

Survivor 2021’de yavaş yavaş final yaklaşırken İsmail Balaban eleme adayı olarak Poyraz'ın adını verdi. Geçtiğimiz günlerde Poyraz, İsmail Balaban'ın yakın arkadaşı olan Batuhan'ın İsmini vermiş ve Batuhan Şaibeli bir şekilde adaya veda etmişti. Batuhan'ın elenmesinden sonra sosyal medyada yaptığı açıklamalarda gidişinde bir problem olduğunu doğrular gibi oldu. Bu hafta ise İsmail Balaban Batuhan'ın intikamını aldı. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan İsmail Balaban hem finaldeki en büyük rakibi hem de yakın arkadaşını gönderen isim olan Poyraz'ın adını eleme adayı olarak söyledi. Özellikle Survivor 2021 de bu hafta Poyraz elenecek iftiraları sosyal medya kullanıcılarını ayağa kaldırdı.

survivor-2021de-ortalik-yangin-yerine-olur-poyraz-bu-hafta-eleniyor-final-dortlusunde-yok-3

POYRAZ BU HAFTA ELENİYOR MU?

Survivor Türkiye 21 Haziran 2021 bireysel dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanacak. Bu hafta oynanan oyunlar sonucunda haftanın ilk iki eleme adayı açıklandı. İlk bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Aleyna Kalaycıoğlu eleme adayı olarak Ayşe'nin adını verirken Dün akşam oynanan oyunu kazanan İsmail Balaban ise Poyraz'ın ismini verdi. Survivor'da bu akşam haftanın son dokunulmazlık oyunu oynanıyor ve final dörtlüsü de bu oyun sonucunda belli oluyor. Bu hafta eleniyor mu sorusunun yanıtı da izleyiciler tarafından en çok araştırılan ver arasında yer alıyor. Henüz Poyraz'ın elendiğine dair kesin bir bilgi bulunmuyor ancak bu akşam yapılacak olan oylamadan sonra eleme hemen gerçekleşecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@