EDHO bir başrol vedası daha! Barbaroslar kadın başrolleri belli oldu!

ATV fenomen dizisi EDHO bir başrol kaybı daha yaşanıyor! EDHO, Ramo ve Kırmızı Oda dizileri yıldızları yeni dizinin kadrosuna katıldı! İşte sürpriz isimler!

Dizi Haberleri 21.06.2021 - 19:05 21.06.2021 - 19:05 Berkay Keskin

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bir ayrılık daha yaşandı! EDHO sevilen karakteri yeni dizi için anlaştı. EDHO adeta yaprak dökümü sürüyor!

EDHO kan kaybı sürüyor!

Oktay Kaynarca'nın henüz akıbetinin bilinmediği EDHO'da Bahar karakteri diziyle tamamen koptu. Çok basit bitirilen EDHO Bahar karakteri resmen diziye veda etti! Ekranların en sevilen işleri arasında olan EDHO'da ayrılık herkesi üzdü!

Pelin Akil Barbaroslar'da!

TRT 1 ekranlarında Ulaş Tuna Astepe ve Engin Altan Düzyatan yer aldığı Barbaroslar dizisi kadın başrolleri belli oldu! İlk isim Pelin Akil oldu! EDHO'da çok başarılı bir set geçiren Pelin akil, Barbaroslar dizisinin kadın başrolü oldu!

İlk anlaşılan isim Melis Babadağ!

Pis Yedili ve Aykut Enişte gibi yapımlarda yer alan Melis Babadağ, Barbaroslar dizisinin ilk adı duyulduğu tarihten itibaren ilk anlaşılan isim oldu. Melis Babadağ Barbaroslar'da diğer kadın oyuncu!

Gülcan Arslan Barbaroslar dizisinde!

En son Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde yer alan Gülcan Arslan Barbaroslar dizisi kadrosuna katıldı. Gülcan Arslan sevilen dizisi başrol oynayacak!

Kötü adam Yiğit Özşener!

Ramo ve Kırmızı Oda karıyerleriyle büyüleyen Yiğit Özşener, sevilen dizi Barbaroslar kötü adamı oldu. Ezel dizisinden itibaren her yaptığı büyük olay olan Yiğit Özşener, şimdiden sezonun en iddialı dizisi Barbaroslar'da!

Barbaroslar Eylül'de TRT 1'de!

TRT 1 tarihinin en büyük dizileri arasında gelecek ve reyting rekorları kıracak Barbaroslar dizisi Eylül ayında başlıyor. 

Yapımcılığını ES Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Doğan Ümit Karaca'nın oturduğu, başrollerini Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yetkin Dikinciler ve Caner Topçu yer aldığı Barbaroslar dizisi perşembe günü düşünülüyor!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@