21 Nisan 2022 Survivor All Star yeni takımlar nasıl oldu? Survivor 2022 yeni takımlar belli oldu mu? Survivor'da kim hangi takıma geçti? Acun Ilıcalı geçtiğimiz akşam ada konseyinde yaptığı açıklamada Survivor 2022’de takımların kavuşacağını duyurmuştu. Mevcut ünlüler takımında devam eden sakatlıklar ve yaşanan elemeler dolayısı ile böyle bir karar alındı. 21 Nisan Survivor 2022 All Star yeni takımlar nasıl oldu? Kim hangi takıma geçti?

TV8 ekranlarında ünlüler ve gönüllüler takımlarının kıyasıya rekabetine ekrana taşıyan Survivor 2022 All Star yarışmasında radikal bir değişiklik yaşanacak. Ünlüler ve gönüllüler takımı mücadelesinde ünlüler takımında yaşanan sakatlıklar ve elemeler nedeniyle sayı dengesizliği oluşmuştu. Özellikle Ünlüler takımının kemik kadroya ulaşması ve aynı zamanda bu kadro içinde Adem ve Perviz’in de sakatlanması nedeniyle Acun Ilıcalı takımlarda değişiklik yapılacağını duyurdu. bu akşam yapılan ada konseyi ile birlikte Artık yeni takımları ortaya çıkacak. Survivor 21 Nisan 2022 fragmanı da takımlarda değişiklik yapıldığını gösteriyor. Peki, Survivor 2022 All Star yeni takımlar nasıl oldu, belli oldu mu? Survivor'da kim hangi takıma geçti 21 Nisan 2022?

survivor-2022-all-star-yeni-takimlar-nasil-oldu-belli-oldu-mu-survivorda-kim-hangi-takima-gecti

Survivor 2022 All Star yeni takımlar nasıl oldu, belli oldu mu?

Survivor 2022 All Star 84. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Acun Ilıcalı Ada konseyinde takımların kaderini belirleyecek olan açıklamaları yapıyor. Acun Ilıcalı aynı zamanda bu akşam açıkladığı yeni takımları duyunca yarışmacıların da şaşıracağınız söylüyor. Fragmanda yarışmacıların şaşkınlıkları da yüzlerinden okunuyor. Fragmanda yarışmacıların şaşkınlıkları da yüzlerinden okunuyor. Ayrıca Ayşe ve Nisa’nın da yapılan değişiklik nedeniyle Bir Hayli heyecanlı oldukları görülüyor.

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!

Survivor 2022 All Star yeni takımlarda kimler var?

Survivor 2022 All Star yeni takımlar bu akşam itibarıyla Acun Ilıcalı tarafından açıklanacak ve hemen ardından da ilk ödül oyunu oynanacak. Survivor 2022 yeni takımlar belli olduktan sonra haberimizde sizlerle detayları paylaşacağız...