Survivor 28 Şubat 2022 yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu sezon ikiz kardeşi Seda ile birlikte Survivor'a katılan ve vakit takımlarda yarışan Sema Aydemir Ada konseyinde yaptığı açıklama ile herkesi şaşkına çevirdi. Peki, Survivor Sema yarışmayı bırakıyor mu? Survivor 2022 Sema Aydemir yarışmadan çekiliyor mu?

Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl? Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl?

TV8 Survivor 28 Şubat 2022 fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Ada konseyinde yaşananlar ile güne damga vuracak gibi duruyor. Bu sezon oldukça olaylı Ada konseyleri ile ekrana gelen Survivor yarışmasında ikiz kardeşler Sema ve Seda'nın arasında yaşananlar yeni bölümünün en önemli konusu olacak. Sema Aydemir, Ada konseyinde yeni bir karar almak zorunda kaldığını söylüyor. Peki, Survivor 2022 Sema Aydemir yarışmadan ayrılıyor mu? Survivor Sema ve Seda arasında neler oldu?

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2022 de sular durulmuyor. Bu akşam yeni bir dokunulmazlık oyunu ile ekranlara gelecek olan yarışma programında özellikle Sema Aydemir'in Ada konseyinde yaptığı açıklamalar hem yarışmacı arkadaşlarına şaşkına çeviriyor hem de Acun Ilıcalı'yı. Survivor 28 Şubat 2022 yeni bölüm fragmanında yeni dokunulmazlık oyunundan ipuçları yayınlanırken oldukça sert bir oyun izleyicileri bekliyor. Bu sezon ilk kez oynanacak bir oyunla ekranlara gelmeye hazırlanan Survivor yarışmasında denge ve güç öne çıkıyor. Ancak oyun sırasında ikiz kardeşler Sema ve Seda arasında bir tartışma yaşanıyor.

Survivor 2022 Sema Aydemir yarışmadan çekiliyor mu?

Sema ve Seda arasında yaşanan gerginlik Ada Konseyi ne taşınıyor. Sema Aydemir daha önce yaptığı açıklamada ikiz kardeşi ile karşılıklı yarışmanın çok zor olduğunu belirtmiş ve O aç kalınca kendisinin çok üzüldüğünü söylemişti. Yeni bölüm fragmanında Sema ve Seda arasında yine bir gerginlik yaşanıyor. Gerginlik sonrasında ada konseyinde konuşan Sema Aydemir çok zor koşullarda yarıştığını ve bir karar almak zorunda kaldığını söylüyor.

survivor-2022-sema-aydemir-yarismadan-cekiliyor-mu-semanin-karari-ne-oldu-3

Yarışmayı bırakacağı iddia edildi

Sema Aydemir'in bu açıklamaları takım arkadaşlarımla şaşkınlık yaratırken daha önce defalarca Survivor yarışmasına katılan ve en iyi kadın yarışmacılardan biri olan Sema Aydemir'in yarışmadan çekileceğini iddia edildi. Henüz bu konuda bir netlik bulunmuyor Ancak bu akşam ada konseyinde durumun netleşmesi bekleniyor.