TV8 sevilen yarışması Survivor 2022’de dün akşam haftanın elemesi yapıldı. Tam 8 eleme adayının bulunduğu gecede veda eden isim ise herkesi şaşkına çevirdi. Peki, 9 Şubat Survivor'da kim elendi?

TV8 ekranlarında Acun Medya yapımcılığı ile yayınlanan Survivor 2022 haftanın elemesi dün akşam yapıldı. Eleme potasında tam 8 yarışmacı bulunuyordu. Geçtiğimiz haftanın elemesinin yapılmaması ve bu haftaya devretmesi nedeniyle Kalabalık bir eleme potasının olduğu Gecede kimin veda edeceği izleyenler tarafından merakla beklendi. Survivor 2022’de veda eden yarışmacı ise büyük şaşkınlık yarattı. Peki, Survivor'da kim elendi? 9 Şubat Survivor'da kim gitti?

Survivor'da kim elendi kim veda etti sorusu sabah saatlerinden bu yana milyonlarca izleyici tarafından yoğun şekilde araştırılıyor. Survivor'ın dün akşam ekranlara gelen bölümünde tam sekiz eleme adayı yarışmada kalabilmek için mücadele etti. Geçtiğimiz hafta elemenin yapılmaması nedeniyle çıkan eleme adayları da bu hafta eleme potasında yer aldı. Ünlüler takımından Mert, Barış, Sercan, Bora, Gizem, Birsen ve Furkan eleme potasında yer alırken Gönüllüler takımının tek eleme adayı ise Evrim oldu. Yapılan halk oylaması sonucunda elenen yarışmacıyı da Acun Ilıcalı Ada konseyinde açıkladı. Peki, Survivor'da kim elendi? 9 Şubat Survivor kim gitti?

SMS sıralaması sonucu açıklandı

Survivor 2022’de dün akşam elenen yarışmacı SMS sıralaması sonuçlarına göre belli oldu. Yarışmanın oldukça iddialı isimlerinden oluşan 8 yarışmacının potada bulunduğu eleme gecesinde en düşük oyu alarak veda eden yarışmacı ise Furkan oldu. Çocuklar Duymasın'da havuç karakteri ile yıllardır ekranlarda olan Furkan Kızılay dün akşam güçlü rakipleri karşısında düşük oy alarak yarışmaya veda etti.

survivor-2022de-surpriz-veda-kimse-o-ismin-elenmesini-beklemiyordu-3

Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü

Ödül oyununu ünlüler takımı kazandı

Survivor 2022’de haftanın ikinci ödül oyunu da dün akşam oynandı. Uzun zamandan beri ödül kazanamayan ve sadece anlat bakalım yarışmasında kazandıkları ödülle yetinmek zorunda kalan ünlüler takımı dün akşam şeytanın bacağını kırdı. Kadınlarda büyük üstünlük sağlayan ünlüler takımı erkekler mücadelesinde başa baş bir oyun oynansa da kazanmayı bildi. Bu hafta 3 dokunulmazlık oyunu birden kaybeden ünlüler takımı için dün akşam kazanılan ödül oyunu moral oldu.