TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2022 dokunulmazlık oyunları devam ediyor. Artık birleşme partisine doğru geri sayım başlarken özellikle dokunulmazlık oyunu sonucuna göre çıkan eleme adayları ekran başında izleyiciler tarafından da yakından takip ediliyor. Peki, Survivor 23 Mart 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 23 Mart 2022 3. ve 4. eleme adayı kim oldu?

Survivor 2022 All Star'da dokunulmazlık oyunları hız kesmeden devam ediyor. Acun Ilıcalı geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamada Survivor'da hızlı elemelerin yapılacağını duyurmuştu. Bu sezon geçtiğimiz sezonlara göre daha fazla yarışmacı ile başlayan Survivor'da birleşme partisine kadar devam edecek hızlı elemeler ile birlikte yarışmacı sayısı normale inecek. Bu haftanın ilk iki dokunulmazlık oyunu oynandı. Yani iki eleme adayı belli oldu. Bu akşam oynanacak olan son dokunulmazlık oyununu kaybeden takım iki aday birden çıkaracak. Peki Survivor 23 Mart 2022 dokunulmazlığı kim kazandı? 23 Mart Survivor 2022 eleme adayları kim oldu?

Barış Murat Yağcı ve evrim eleme adayı

Survivor 2022 All Star'da oynanan dokunulmazlık oyunları sonucunda eleme adayları belli oldu. Bu haftanın ilk eleme adayı ünlüler takımından Barış Murat Yağcı olurken haftanın ikinci eleme adayı ise gönüllüler takımında artık potanın gediklisi haline dönüşen Evrim oldu. Bu akşam oynanacak olan dokunulmazlık oyununu hangi takım kaybederse 2 eleme adayı birden çıkacak. O yüzden her iki takım da oyunu kazanmak istiyor.

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?

Survivor 23 Mart 2022 dokunulmazlığı kim kazandı, hangi takım kazandı?

Survivor'da haftanın 3. dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanacak. Her iki takımda 1'er dokunulmazlık oyunu kaybettiği için bu akşam kaybeden takım iki eleme adayı birden çıkaracak. O yüzden dokunulmazlık oyunu sonucu takımlar için olduğu kadar ekran başında izleyenler için de önemli. Survivor 23 Mart 2022 dokunulmazlık oyunu sonucu ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak…

survivor-23-mart-2022-dokunulmazlik-oyununu-kim-kazandi-23-mart-survivor-2022-3-ve-4-eleme-adayi-2

Survivor 23 Mart 2022 eleme adayı kim oldu?

Survivor 2022 All Star yarışmasında şu anda eleme adayı olarak Barış Murat Yağcı ve Evrim bulunuyor.bu akşam yapılacak olan oylama sonucunda iki eleme adayı daha belli olacak. Survivor 23 Mart 2022 3. ve 4. eleme adayları belli olduktan sonra haberimizde olacakmış.