TV8 Survivor 23 Şubat 2022 iletişim ödülü oyununu kim kazandı? 20 Şubat Survivor 2022 All Star iletişimi kim aldı ünlüler mi gönüllüler mi?

Gözden kaçırmayın

Survivor Evrim’in babasından Acun Ilıcalı’ya sert tepki! Açtı ağzını yumdu gözünü Survivor Evrim’in babasından Acun Ilıcalı’ya sert tepki! Açtı ağzını yumdu gözünü

TV8 de yayınlanan Survivor All Star 2022 yarışmasında Sezonun ilk iletişim ödülü oyunu bu akşam oynanacak. Oldukça duygusal anların yaşanacağı iletişim ödülünü kazanacak takım izleyiciler tarafından da merakla bekleniyor. Yaklaşık bir buçuk aydan fazla süredir adada bulunan ünlüler ve gönüllüler takımları aileleri ile ve sevdikleri ile iletişime geçmek için sabırsızlanıyor. Oyun öncesinde iki takımın yarışmacıları da gözyaşlarına boğulurken özellikle Berna'nın haykırışı dikkat çekiyor. Peki, Survivor 23 Şubat 2022 iletişim ödülü oyununu kim kazandı? Survivor 2022 All Star iletişimi hangi takım kazandı?

TV8 de ünlüler ve gönüllülerin kıyasıya rekabetini ekranlara taşıyan Survivor 2022 All Star yarışmasında Sezonun ilk iletişim ödülü oyunu için yarışmacılar bugün parkura çıkıyor. Ailelerinden ve sevdiklerinden herhangi bir haber alamayan yarışmacılar bu oyunu mutlaka kazanmak ve dışarısı ile bir iletişim kurmak istiyor. Hem ünlüler hem de gönüllüler takımı mutlak kazanma parolası ile sahaya çıkarken oyun öncesinde ise yarışmacılar gözyaşlarına boğuluyor. Peki Survivor 23 Şubat 2022 iletişim ödülü oyununu kim kazandı? 23 Şubat Survivor 2022 All Star iletişim ödülünü kim aldı?

survivor-23-subat-2022-iletisim-odulu-oyununu-kim-kazandi-survivor-2022-all-star-iletisimi-kim-k-3

Survivor All Star 2022’nin ilk iletişim ödülü oyunu

TV8’in Fenomen yarışması Survivor 2022 bu sezon yarışmacıları ile ekranlara damga vurmaya devam ediyor. Her gün reytinglerde de ilk sıraya yerleşmeyi Başaran yarışma programında yeni Sezonun ilk iletişim ödülü oyunu bu akşam oynanıyor. Hem ünlüler ve gönüllüler takımı iletişim ödülü kazanabilmek için kıyasıya bir rekabet içine girerken kazanacak olan takım izleyenler tarafından da merakla bekleniyor. Peki, Survivor 23 Şubat 2022 iletişim ödülü oyununu kim kazandı? 23 Şubat Survivor 2022 ödülü kim aldı?

survivor-23-subat-2022-iletisim-odulu-oyununu-kim-kazandi-survivor-2022-all-star-iletisimi-kim-k-2

23 Şubat Survivor 2022 iletişim ödülünü kim kazandı?

Survivor 2022 All Star yarışmacıları için bu sezonun en önemli oyunlarından biri bu akşam oynanacak nokta ailelerinden yaklaşık bir buçuk aydır uzakta bulunan ünlüler ve gönüllüler takımı iletişim ödülü oyununda kazanmak için parkura çıkıyor. Oyun öncesinde yarışmacıların gözyaşları bilmezken her iki takım da bu oyunu kazanmak ve aileleri ile irtibata geçmek istiyor. Survivor 23 Şubat 2022 iletişim ödülünü kazanan takım ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak...