TV 8'in Fenomen yarışması Survivor 2022’de yeni bir dokunulmazlık heyecanı daha başlıyor. Survivor 28 Şubat 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 28 Şubat dokunulmazlığı kim aldı? Survivor 28 Şubat 2022 2. ve 3. eleme adayları kim oldu?

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor'da heyecan her geçen gün artarak devam ediyor. Bu haftanın dokunulmazlık oyunları başladı ve iki takım arasında rekabet en hat safhaya ulaştı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazanırken 2. dokunulmazlık oyunu ve gönüllüler takımı kazandı. Survivor'da bu akşam haftanın 3. dokunulmazlık oyunu oynanacak. Peki, Survivor 28 Şubat 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 28 Şubat eleme adayları kim oldu?

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!

Survivor 2022 all star yarışması hız kesmeden devam ederken özellikle dokunulmazlık oyunları yoğun ilgi görüyor. TV8 sevilen yarışmasında ünlüler ve gönüllüler takımı haftanın son dokunulmazlık oyunu için bu akşam karşı karşıya geliyor. Dün akşam takım içinde yaşanan tartışmaların sonucunda oyunu kaybeden ünlüler takımı mı yoksa uzun zamandan beri galibiyete Hasret Kalan gönüllüler takımı bu akşam oyunu kazanacak? Survivor 2022 All Star 28 Şubat dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor 28 Şubat 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor'da haftanın son dokunulmazlık oyunu başlıyor. Bu hafta ünlüler ve gönüllüler takımı 2 dokunulmazlık oyunu oynadı birini ünlüler gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımında eleme adayı Evrim olurken ünlüler takımında ise eleme adayı aşkım oldu. Survivor 28 Şubat 2022 dokunulmazlık oyunu sonucu ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak…

28 Şubat survivor 2022 eleme adayı kim oldu?

Survivor'da bu akşam oynanacak dokunulmazlık oyunu iki takım için de önemli. Çünkü bu akşam oyunu kaybeden takım iki eleme adayı birden çıkaracak. Survivor 28 Şubat 2022 eleme adayları ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak...