Survivor'da bir veda gecesi daha geldi çattı. Bu hafta hem ünlüler takımından hem de gönüllüler takımından ikişer aday eleme potasına girdi. Dün akşam halk oylaması açıldı ve halk oylaması sonuçlarına göre en düşük oyu alan yarışmacı Bu da bu akşam veda edecek. Peki, Survivor 5 Nisan 2022 SMS sıralaması sonuçlarına göre kim gitti? Survivor 5 Nisan 2022 bu hafta kim elendi? Survivor'dan Gizem mi, Barış mı, Ardahan mı, Gökhan mı gitti?

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor 2022 All Star devam ediyor. Bu haftanın dokunulmazlık oyunları tamamlandı ve eleme adayları da belli oldu. Bu akşam halk oylaması sonuçlarına göre en düşük oyu alan yarışmacı adaya ve hayallerine veda edecek. Eleme potasında ünlüler takımından iki gönüllüler takımından da iki yarışmacı bulunuyor. Peki, Survivor 5 Nisan 2022 kim elendi? Survivor 5 Nisan 2022 SMS sıralaması sonuçları açıklandı mı? 5 Nisan Survivor 2022 Ünlüler Gönüllüler SMS sonuçları kim gitti?

survivor-5-nisan-2022-sms-siralamasi-sonuclarina-gore-kim-elendi-gizem-mi-baris-mi-ardahan-mi-go-2

Eleme potasında 4 isim var

Survivor 2022’de bu hafta eleme potasında ünlüler takımından iki gönüllüler takımından da iki yarışmacı bulunuyor. Bu hafta ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kaybetmiş ve eleme adayı olarak Ardahan ismi yazılmıştı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu ünlüler kaybetti ve barış eleme adayı oldu. Haftanın 3. dokunulmazlık oyununu Kaybeden yine ünlüler oldu ve Gizem Memiç eleme adayı olarak yokluk odasına gitti. Dün akşam oynanan son dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında ise eleme adayı Gökhan oldu.

Gözden kaçırmayın

Survivor 25 Nisan 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 25 Nisan 2022 4. eleme adayı kim oldu? Survivor 25 Nisan 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 25 Nisan 2022 4. eleme adayı kim oldu?

Survivor 5 Nisan 2022 SMS sıralaması sonuçlarına göre kim gitti?

Eleme fotoğrafına giren 4 aday dün akşam halk oylamasına çıktı. Bu adaylar arasında en düşük oyu alan yarışmacı bu akşam veda edecek. Survivor 5 Nisan 2022 kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu. Bu hafta veda eden isim Ardahan oldu.