Survivor 8 Haziran 2021 kim gitti? Survivor'da veda eden isim gözyaşlarına boğdu

TV8’de yayınlanan Survivor 2021 yarışmasında yeni bir veda daha gerçekleşti. Peki Survivor 8 Haziran 2021 kim elendi kim gitti?

Televizyon 08.06.2021 - 23:55 09.06.2021 - 00:23 Volkan Arık

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021 yarışması eleme gecesi ile bir kez daha ekranlara damga vurdu. Bu hafta Survivor SMS sonuçları doğrultusunda şok bir isim adaya veda etti. Finalde olacağı tahmin edilen üç isim eleme potasına girerken elenen isim gözyaşları ile adaya veda etti. Peki Survivor 8 Haziran 2021 kim gitti kim elendi? Survivor'da 8 Haziran'da elenen isim Ayşe mi, Aleyna mı yoksa Steven mı oldu?

Acun medyanın yapımcılığını üstlendiği Survivor 2021 yarışmasında finale doğru ilerlerken her eleme artık büyük önem taşıyor. Yarışmacılar bu hafta dokunulmazlık oyunlarını bireysel olarak oynadı ve eleme adayı olarak Aleyna, Ayşe ve Steven isimleri yazıldı. Bu üç yarışmacı arasından biri bu akşam adaya veda etti. eksen.com 8 Haziran Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler SMS sıralaması doğrultusunda elenen yarışmacı belli oldu. Peki Survivor 8 Haziran 2021 kim elendi?

FİNAL YAKLAŞTIKÇA ELEMELER ZORLAŞIYOR

Survivor 2021 de çeyrek final heyecanı devam ederken adım adım finale giden yarışmada her hafta elemeler biraz daha zor olmaya başladı. Bu hafta da final adayı olarak görülen üç yarışmacı potaya girdi. Aleyna, Ayşe ve Steven eleme potasında mücadele ederken SMS sıralaması doğrultusunda aralarından bir yarışmacı veda etti.

survivor-8-haziran-2021-kim-gitti-survivorda-veda-eden-isim-gozyaslarina-bogdu-1

SURVİVOR 2021 AYŞE ELENDİ Mİ?

Şu sıralar arama motorunda binlerce izleyici ise Survivor 2021 Ayşe elendi mi sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Yarışmanın iddialı isimlerinden olan Ayşe özellikle son haftalarda Aleyna Kalaycıoğlu ile yaşadığı olaylar sonrasında bir hayli oylarını yükselti. Bu hafta adaya veda eden isim Ayşe olmadı.

SURVİVOR 2021 ALEYNA KALAYCIOĞLU ELENDİ Mİ?

Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi Zuhal Kalaycıoğlu sosyal medyadan attığı tweetlerle bu haftaya damga vurmuştu. Ayşe ve Aleyna arasında devam eden çekişmede Aleyna'yı haklı gören binlerce izleyici vardı. Aleyna Kalaycıoğlu elenmedi ve yarışmaya devam ediyor.

ELENEN YARIŞMACI STEVEN OLDU

Survivor 2021’de 8 Haziran SMS sıralaması doğrultusunda adaya veda eden yarışmacı Steven oldu. Ayşe ve Aleyna ile girdiği fotoda en düşük oyu alan Steven bu akşam adaya veda etti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@