Survivor Aleyna Kalaycıoğlu yüz kızartan suçunu itiraf etti! Acun Ilıcalı artık yüzlerine bakmaz, rezil rüsva oldular!

Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoğlu sosyal medyadan yaptığı itiraflarla herkese pes dedirtti. Yarışmada hırsızlık yaptığı iddiaları ile gündeme gelen Aleyna Kalaycıoğlu adada alkol bile almış.

Dizi Haberleri 08.07.2021 - 20:36 08.07.2021 - 20:36 Volkan Arık

Survivor 2021 yarışmasında gönüllüler takımında başlayan ve sezonun ilk günlerinden itibaren dikkat çeken isimlerden olan Aleyna Kalaycıoğlu yarışmanın son günlerinde annesi Zuhal Kalaycıoğlu ve yapımcı Acun Ilıcalı arasında yaşanan olayla gündeme bomba gibi düşmüştü. Ayşe Yüksel ile kavgası da gündemden düşmeyen Aleyna Kalaycıoğlu yarışmadan elendikten sonra da gündemde kalmayı sürdürüyor. Bu defa sosyal medya açıklamaları ile adeta herkesi hayrete düşüren Aleyna Kalaycıoğlu adada sadece hırsızlık yapmakla kalmamış.

survivor-aleyna-kalaycioglu-yuz-kizartan-sucunu-itiraf-etti-acun-ilicali-artik-yuzlerine-bakmaz-2

Survivor 2021 yarışmasında elendikten sonra sosyal medyayı aktif olarak kullanmaya başlayan Aleyna Kalaycıoğlu Geçtiğimiz günlerde yarışmadaki yakın arkadaşı Aleyna Çalışkan ile birlikte Instagram'dan canlı yayın açtı. Daha önce yarışmada kuralları ihlal ederek gizlice yiyecek içecek çaldıkları ortaya çıkan ikili sosyal medya canlı yayında yaptığı itiraflarla adeta Şok etti. Çünkü Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan yarışmada sadece yiyecek içecek değil alkol de çalmış. İki yarışmacının canlı yayında yaptığı bu itirafları duyan Acun Ilıcalı'nın ne yapacağı şimdiden merak konusu oldu. Çünkü yarışmacılar resmen kamera karşısına alkollü geçtiklerini itiraf etmiş oldu.

survivor-aleyna-kalaycioglu-yuz-kizartan-sucunu-itiraf-etti-acun-ilicali-artik-yuzlerine-bakmaz-3

Hırsızlık yaptıkları için ceza almışlardı

Survivor 2021 gönüllüler takımında birlikte mücadele eden Aleyna çalışkan ve Aleyna Kalaycıoğlu daha önce Acun Ilıcalı'dan hırsızlık yaptıkları gerekçesiyle ceza almışlardı. Acun Ilıcalı bu konuda ada konseyinde yaptığı açıklamada yarışmacılardan bazılarının kendi rızaları dışında yiyecek içecek temin ettiklerini belirterek eşitlik ilkesinin bozulduğunu ve Ceza vermeleri gerektiğini söylemişti. Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan'ın da aralarında bulunduğu bazı yarışmacılar hırsızlık yaptıkları gerekçesiyle 5 ödülden faydalanamama cezası almıştı.

survivor-aleyna-kalaycioglu-yuz-kizartan-sucunu-itiraf-etti-acun-ilicali-artik-yuzlerine-bakmaz-1

Alkol çalıp çantalarına saklamışlar

O dönemler yarışmacıların sadece yiyecek içecek çaldıkları düşünülüyordu. Ancak işin aslı çok da görüldüğü kadar masum değilmiş. Acun Ilıcalı'nın yarışmacılara verdiği ceza sosyal medyada yüksek bulunmuş ve daha önce de birçok yarışmacının Kural ihlali yaptığı belirtilerek bu cezaların fazla olduğu söylenmişti. Ancak Aleyna Çalışkan ve Aleyna Kalaycıoğlu sosyal medyada yaptıkları canlı yayında suçlarını itiraf etti. Yarışmacılar sadece yiyecek içecek temin etmekle kalmamış aynı zamanda adada bulunan ve Dominikli çalışanlara ait olduğu öğrenilen biraları da çalarak çantalarına atmış. Kısacası iki yarışmacı kameralar karşısına alkollü olarak geçmiş.

survivor-aleyna-kalaycioglu-yuz-kizartan-sucunu-itiraf-etti-acun-ilicali-artik-yuzlerine-bakmaz-5

Acun Ilıcalı bu itirafları çok kızacak

Canlı yayında yaptıkları suçunu itiraf eden Aleyna Çalışkan ve Aleyna Kalaycıoğlu işi gırgır şamataya vurdu ancak ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı onların açıklamasını duyunca bir hayli sinirlenecek. Çünkü yarışmacıların elendikten sonra Survivor 2021 yarışmasında yaşananları ifşa etmeleri yasak. Bugüne kadar 2 Aleyna'nın yarışmada sadece yiyecek içecek temin ettiği düşünülüyordu ancak bu canlı yayın ile beraber aynı zamanda alkol çaldıkları da ortaya çıkmış oldu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@