Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde yaşayan 78 yaşındaki İsmail Nayman Arık "Benim babam değil" sözleri ile gündem oldu.

Balık tutmak için denize açıldığı lastik botun alabora olması sonucu suda kaybolan 78 yaşındaki İsmail Nayman Arık, Türkiye'nin fenomen yarışması Survivor ile gündem oldu.

İsmail Nayman Arık için yapılan arama-kurtarma çalışmalarında 3'üncü günde de sonuç alınamazken Survivor yarışmacısı Ogeday'ın sözleri sosyal medyada yankılandı.

Survivor All Star yarışmacısı Yasin Obuz Ogeday'a meydan okudu!

Kaybolan İsmail Nayman'ın Survivor yarışmacısı Ogeday'ın babası olduğu haberleri üzerine ünlü isimden Burhaniye'nin Pelitköy Mahallesi'nde oturan İsmail Nayman'ın babası olmadığı açıklaması geldi.

Duy Beni Kanat kimdir? Gerçekte kim? kaç yaşında? Caner Topçu instagram hesabı ne? Duy Beni Kanat kimdir? Gerçekte kim? kaç yaşında? Caner Topçu instagram hesabı ne?

Önceki gün saat 06.30 sıralarında balık tutmak için lastik botla denize açılan Nayman'ın içinde bulunduğu bot, saat 07.00 sıralarında, şiddetli rüzgarın etkisiyle alabora olarak denizde kaybolmuştu.

Sahil Güvenlik Komutanlığı'na gelen ihbar üzerine çalışmalar başlarken bölgeye sağlık ekipleri de ayrıca sevkedilmişti.

Ancak, 2 gün boyunca Nayman'a ulaşılamamasının ardından Nayman'ın haberi Survivor'da yarışan Ogeday Girişken tarafından da paylaşılmıştı.

Bunun üzerine yaşanan yanlış anlaşılma için, Ogeday bir paylaşımda daha bulunarak, kayıp kişinin arkadaşının babası olduğunu dile getirdi.