Survivor Cemal Hünal kimdir? Cemal Hünal hastalığı ne her yerde aranmaya başladı. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 21 Ocak Perşembe akşamı 10.

Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı
Survivor Cemal Hünal kimdir? Cemal Hünal hastalığı ne her yerde aranmaya başladı. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 21 Ocak Perşembe akşamı 10. bölümüyle ekranlara geldi. Acil durum konseyinin yapıldığı gecede Acun Ilıcalı, ünlüler takımında yer alan Cemal Hünal'ın diskalifiye olduğunu açıkladı. Hal böyle olunca Cemal Hünal'ın hayatı merak konusu oldu. Peki Survivor Cemal Hünal eşi kim, nereli? İşte, Cemal Hünal biyografisi...

Survivor 2021'in duyurulan ilk yarışmacısı Cemal Hünal, ünlüler takımında yerini almıştı. Geçtiğimiz haftalarda bir oyunda sakatlanan ve belinde sıkıntı olduğu çıkan Hünal, bir süredir oyunlarda yer almıyordu. İşte 21 Ocak akşamı Survivor'da acil durum konseyi yapıldı. Üzüntüsünü dile getiren Acun Ilıcalı, Cemal Hünal'ın diskalifiye olduğunu açıkladı. Bu açıklamanın ardından Cemal Hünal hastalığı ne? Cemal Hünal kimdir, nereli? aranmaya başladı.


Survivor Cemal Hünal kimdir?


Hünal, 2 Ekim 1976 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Saint Benoit Fransız Lisesi'nde iki yıl okuduktan sonra yaşadığı disiplin sorunu nedeniyle İskoçya'ya, Gordonstoun International Summer School'a ailesi gönderdi. Lisenin ardından Londra'da tasarım okumaya karar vererek bir süre burada yaşamış ardından oyunculuk eğitimi için Los Angeles'a gitmiştir. Ucla Extension'da, Santa Monica College'de ve London Film School'da oyunculuk eğitimi almıştır. Amerika Birleşik Devletleri'nde çeşitli kısa filmlerde rol almıştır. Çağan Irmak'ın yönetmenliğini yaptığı Ulak ve Issız Adam filmlerinde başrol oyuncusu olarak yer aldı. Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam dizisindeki Murat rolü için Osmanlı tekniğine dayalı dövüş için Polonyalı hocalardan eğitim aldı.

Cemal Hünal, son olarak Survivor 2021'de ünlüler takımına dahil oldu. Lale Cangal ile evli olan oyuncunun bir oğlu var.

Cemal Hünal'ın rol aldığı diziler:

  • Asi (2007-2009) - Kerim

  • Kış Masalı (2009) - Ali Murat

  • Adanalı (2010) - Alex

  • Seni Bana Yazmışlar (2011) - Yalçın

  • Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam (2012) - Murat

  • Osmanlı Tokadı (2013) - Moğol

  • Tatar Ramazan (2013) - Rüstem Sinan

  • Paramparça (2014) - Alper

  • Diriliş Ertuğrul (2017) - Tekfur Ares

  • Tozkoparan (2019) - Celal Hoca


Cemal Hünal'ın hastalığı ne?


Survivor 2021'den 21 Ocak akşamı diskalifiye olan Cemal Hünal, geçtiğimiz haftalarda bir oyunda sakatlanmıştı. Yapılan kontroller sonrası istişare yapan doktorlar ise Cemal'in belini zorlamaması gerektiğini karar verdi. Durum böyle olunca acil durum konseyi yapan Acun Ilıcalı, Hünal'ın yarışmaya veda edeceğini açıkladı.