Survivor bu akşam 21. bölümüyle ekranlara geldi.

Survivor bu akşam 21. bölümüyle ekranlara geldi. TV8 ekranlarında yayınlanan yarışmada bir market bir de dokunulmazlık oyunu oynandı. Gönülüler ve ünlüler takımı arasında kıyasıya mücadelenin yaşandığı 6 Şubat Cumartesi akşamında haftanın ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler kaybetti. Eleme konseyinde isim yazarak aralarından bir kişiyi potaya yollayan ünlüler takımındaki Doğan geceye damga vurdu. Survivor Doğan eleme adayı olarak öyle birini yazdı ki sosyal medya yıkıldı. Peki Survivor Doğan eleme potası için kimi yazdı. İşte o görüntü...Survivor'a geçtiğimiz hafta yedeklerden dahil olan Doğan, bu akşam yaptığı hareketle sosyal medyada gündem oldu. Survivor 6 Şubat 2021 Cumartesi akşamı 21. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Market oyununun ardından dokunulmazlık oyunu oynana akşamda adeta gönüllüler fırtınası yaşandı. Market oyununun ardından dokunulmazlık oyununu da gönüllüler kazanınca Survivor'da bu akşam ünlüler konseyi yaşandı.

Survivor'da bu akşamki eleme konseyinde aralarından bir ismi potaya yollayan ünlüler, isim yazdı. Ancak Doğan, konseyde yazdığı isimle kırdı geçirdi.

Survivor Doğan konseyde kimi yazdı?


Survivor 6 Şubat akşamı isim yazmak için giden Doğan, gönüllüler takımından Aleyna'yı yazdı. "Bir sebebi yok, hakkımızda hayırlısı olsun" diyerek Aleyna yazılı kağıdı kaldıran Doğan herkesi kırdı geçirdi. Bu görüntüler sosyal medyada espri konusu olurken Acun Ilıcalı kağıtları açtığında bu durum şok etkisi yarattı.

Durumu açıklayan Doğan, İlayda'nın adını yanlış yazdığını yazmak istediği kişinin Aleyna değil Olayda olduğunu söyledi.


Survivor Doğan Keser kimdir? Evli mi


Doğan Keser 21 Mayıs 1992 tarihinde İstanbul’da doğdu. Zeytinburnu Spor altyapısında yetişen Doğan Keser, Zeytinburnu Spor'un tüm alt kategorilerinde forma terletti.

Twitch ve Instagram paylaşımlarıyla adını duyuran Keser'in Instagram'da yaklaşık 300 bin takipçisi bulunuyor.

Sosyal Medya Fenomeni olarak tanınan 29 yaşındaki Doğan Keser, askerlik dönüşünde de çeşitli serbest meslek işlerinde bulunduğu biliniyor.

Survivor 2021 ünlüler takımı yarışmacısı Doğan Keser, evli ve 1 kız babası.

Düğününden kısa süre önce babasının bir rahatsızlık yaşadığını belirten Doğan Keser, sonrasında gerçekleştirilen ameliyatta babasının sağlığının biraz daha kötüleştiğini, ailecek yoğun çaba harcayarak babalarıyla çok ilgilendiklerini ifade ediyor.