Survivor 2022 All Star'a damgasını vuran olay kesinlikle ki Survivor Sude Mert Öcal aşkı olurken, adaya veda etmeleri akabinde de aşklarının tam gaz devam etmesi, çiftin aşkını gözler önüne sermeye yetti.  Adada Birbirleri ile rekabet içinde olsalar da Survivor Sude Mert Öcal aşkınuın önüne kimse geçemedi. Öyle ki geçtiğimiz günlerde Survivor Sude'nin siyah bikinili pozları sosyal medya da çok konuşuldu. Nisa tarafından ilk uyarılması sonrasında aralarında yakınlık başlayan Survivor Sude ve Mert, bu yakınlaşmayı değerlendirerek, ilerleyen günlerde birlikteliklerini açıklamışlardı. 

Öyle ki sosyal medya Survivor Mert Öcal'ın aklında 3 kişinin olduğu ve bu kişilerin arasında Survivor Sude'nin olduğu idi. Makbule ve Burcu'nun da Mert Öcal'ın aklında olduğu iddiaları tabi ki de Nisa tarafından ortaya atılmışken, Sude bu durumu hiç de tınlamışa benzemiyor. İlk başlarda ateş olmayan yerden duman çıkmaz dedirten dedikoduları Survivor Sude Mert Öcal aşkının arasına girememiş olacak ki, çift Survivor akabinde diz dize dudak dudağa fotolarını sosyal medya da sürekli olarak paylaşıyor. 

Survivor Sude Mert aşkı öncesinde diğer iki elenen isim ile birliktelik olup olmadığı hala meçhullüğünü korurken, gerçekte ne olup olmadığı da bilinmiyor. Survivor Nisa neden böyle bir iddia ortaya attı?

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

Survivor dan elenmesinin hemen akabinde soluğu Sevgilisi Mert Öcal'ın yanında alan Sude, sosyal medyayı da sıklıkla çekinmeden kullanıyor. 

Verdiği pozlarda dekolteyi sevdiği anlaşılan Survivor Sude paylaştığı gecelikli pozu akabinde karşımıza derin sırt dekolteli kıyafeti ile çıktı. Sevgilisi ile paylaşım yapmaya hiç çekinmeyn Survivor Sude, Mert Öcal şu sıralar birlikte tatildeler ve tatilin tadını çıkarıyorlar. 

Bikinili pozu tüm sosyal medya aleminin yüreğini hoplatmışken, herkesten de 'yok böyle güzellik '' yorumları gecikmedi. 

Henüz Aşk itiraflarını yapılmadığı zamanlarda Survivor Sude'nin bir paylaşımında Mert Öcal ifşa olmuştu. Sonrasında gerçek ortaya çıkınca ikili birlikteliklerini itiraf etmişti. Ancak geçmiş zamanda Evrim keklik ve İlayda şeker'le birlikte olduğu sadece iddia çerçevesinde yayınlanan haberler ile alakalı Mert Öcal ağzını açmazken, Survivor Makbule ile de aralarında bir birliktelik olduğu söyleniyordu. Hatta Survivor Sude'nin de bu durumdan haberi olduğu ve sonrasında da Nisa Bölükbaşı'nın Mert Öcal'ı uyarması ile ortalığın İyice karıştığı da iddialar arasında