TV 8’in fenomen yarışma programı Survivor için Acun Ilıcalı düğmeye bastı ve takımları karıştırma kararı aldı…

Acun Ilıcalı’nın göz bebeği haline gelen Survivor, 2022 All-Star yoluna tüm hızıyla devam ederken, bir yandan da bu sezon reytingler pek beklenildiği gibi gelmedi. Sezon başında Nisa Bölükbaşı-Ogeday Girişken aşkı, Mert Öcal-Sude Burcu-Makbule Şakalakoğlu ile oluşturulan aşk üçgeni merak uyandırmasına uyandırdı ancak bunlar gelip geçici oldu. Pek çok final adayı yarışmacının da sürpriz bir şekilde adaya veda ettiği, bazı yarışmacıların da diskalifiye olduğu Survivor 2022 All-Star’da dengelerin değişmesi adına ilk girişim geliyor…

TAKIM KARIŞIYOR HERKES BİR YANA DAĞILIYOR

Ünlüler takımında son olarak Gizem Memiç’in elenmesinin ardından beklenen takım karışıklığı her an gerçekleştirilebilir. Buna dair ilk sinyaller de gelmeye başladı. Sosyal medyada ortaya atılan iddialar ise ağızları açık bırakan cinsten. Çünkü gönüllüler takımından 2 kadının ve 2 erkeğin ünlüler takımına geçeceği iddiaları bomba etkisi yaratan cinsten. Peki Survivor 2022 All-Star’da yeni takımlar nasıl oluşacak? Kim hangi takıma gidecek? İşte iddiaların detayları…

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

Sosyal medyada Survivor’la ilgili iddialara göre gönüllüler takımının kankileri Ayşe Yüksel ve Nisa Bölükbaşı, ünlüler adasına gidiyor. Bu hayli ilginç olabilir çünkü Nisa Bölükbaşı’nın eski sevgilisi Barış Murat Yağcı hali hazırda ünlüler takımı yarışmacılarından biri. Özellikle Nisa bölükbaşı’nın güncel sevgilisi olan Ogeday Girişken’in bu karmaya nasıl bir reaksiyon vereceği merak edilirken bir bomba daha patladı.

Bir diğer iddia ise Gökhan Keser ve Anıl Berk Baki’nin de ünlüler takımına geçeceği yönünde. Yakın arkadaşı Yasin Obuz’un elenmesiyle kendini iyiden iyiye yalnız hisseden Gökhan Keser’in bu yollar Survivor’da ömrünün uzayacağı düşünülürken bazı kesimlerde bu karmadan pek memnun değil. İddiaların kısa sürede yayılmasının ardından bazı izleyiciler rahatsızlıklarını dile getirdiler.

ÖDÜL OYUNU İFŞA OLDU

Öte yandan Survivor’da ödül oyununu kazandığı iddia edilen takım da ifşa edildi. Sosyal medyada Survivor kehanetleri yapan sayfaların iddiasına göre ödül oyununu kazanan takım ünlüler takımı olacak. Tüm bu iddiaların gerçekliği ise gelecek bölümlerde belli olacak.