TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star yarışmasında Mert ve Sude aşkı gündeme bomba gibi düşmüştü. Ogeday ve Nisa'nın engel olmaya çalıştığı aşk dolu dizgin kaldığı yerden devam ediyor.

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor All Star 2022 sezonunda peş peşe aşk iddiaları gelmeye devam ediyor. Önce Nisa ve Ogeday aşkı yarışmaya damga vurmuş ardından da Mert ve Sude arasında bir şeyler olduğu ortaya çıkmıştı. Sude ve Mert arasındaki yakınlaşmayı ifşa eden Ogeday ve Nisa sosyal medyada eleştiri oklarının hedefinde oldu. İlişkilerini açıklamak istemeyen Mert ve Sude'yi zor durumda bırakan çift yaptıkları hamle ile tepki çekerken Mert Öcal ve Sude baş başa bir görüşme gerçekleştirdi.

Mert Öcal, daha önce gelişen olaylarda kendisini ifade edemediğini belirterek Acun Ilıcalı'dan Sude ile görüşmek için izin istemişti. Mert ve Sude arasındaki görüşme dün akşam gerçekleşti. Mert, yaptığı hatalar olduğunu kabul ederken bu olayın içerisinde çok fazla dedikodu karıştığını o nedenle dışarıda ancak bu olayı çözebileceklerini söyledi. Mert ile konuştuktan sonra biraz da olsa rahatlayan Sude ise Nisa'ya karşı tavır aldı. Nisa'nın daha önceden kendisine Mert ile aralarında olanları fark ettiğini söylediğini belirten Sude, neden bu uyarıyı daha önce yapmadığını sordu.

survivorda-merter-ve-sude-aski-dolu-dizgin-ogeday-ve-nisanin-hamlesi-bosa-cikti-2

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!

Mert’ten Sude’ye İlan-ı aşk

Survivor All Star 2022 yarışması bu sezon Aşk yarışmasına döndü. Daha önce Nisa ve Ogeday arasında bir ilişki olduğu ortaya çıkmıştı. Ardından Nisa ve Ogeday'ın ortaya attığı iddia sonrasında Mert Öcal ve Sude arasında da bir ilişki olduğu gündeme geldi. Ancak bazı iddialar nedeniyle çiftin arası açılırken Mert Öcal dünkü oyun öncesinde Sude ile görüşmek istediğini söyledi. Sude ve Mert görüşmesi dokunulmazlık oyunu öncesinde gerçekleşti.

Arada bir iki gülücük at

Çiftin görüşmesi sonucunda Sude konuyu dışarıda görüşmek üzere kapatmak istediğini söyledi. Ancak Mert her şeyi kapat mamasını rica ederek ara sıra kendisine gülücük atmasını istedi. Mert’in bu romantik tavrı sosyal medya kullanıcıları arasında ilanı aşk olarak yorumlandı. Ayrıca Mert, Sude'nin mutsuz olması durumunda yarışmadan ayrılacağını yineledi.