TV8 en sevilen yarışma programı Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 25 Şubat 2022 fragmanı olaylı geçiyor.

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"

TV8 ekranlarında Acun Medya yapımcılığı ile yayınlanan Survivor 2022 All Star dokunulmazlık oyunları ile nefes kesmeye devam ederken yarışmacılar arasındaki rekabette her geçen gün artıyor. Bu hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımından eleme adayları Yasin ve Yunus Emre olmuştu. Yasin ve Yunus Emre takım arkadaşları tarafından Sürgün Adası'na gönderilince bunun hıncını adadan çıkarmak istedi ve adayı ateşe verince olanlar oldu. Survivor 21 Şubat 2022 fragmanı ve detaylar haberimizde…

Yasin ve Yunus Emre Sürgün adasını yakıyor

TV8 ekranlarının Fenomen yarışması Survivor 2022 All Star sezonu ile hız kesmeden devam ederken Her yeni bölümde yeni olaylar gündeme damga vuruyor. Survivor 21 Şubat 2022 fragmanı da bugüne kadar izlenen fragmanlardan çok farklı oldu. Yasin ve Yunus Emre Sürgün odasına gönderilmenin hırsını adadan çıkardı. Adada bulunan barakaya ateşe vermek isteyen Yasin ve Yunus Emre'ye Orada bulunan görevliler yangın tüpüyle müdahale etti. Yangın başlamadan söndürülse de Yunus Emre ve Yasemin bu olay sonrası ne ceza alacakları izleyenler tarafından merak ediliyor.

Dokunulmazlık oyununda şok sakatlık

Diğer yandan Survivor'da haftanın 3. dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanacak. Bu hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununu kaybeden ve üç aday çıkarması garanti olan gönüllüler takımı tüm güçlerini dokunulmazlığa veriyor ve bu gece kazanmak karşı takımdan da bir isim yazdırmak istiyor. Ancak dokunulmazlık oyunu sırasında gönüllüler takımında hiç Beklenmeyen bir sakatlık yaşanıyor. Hikmet oyun sırasında sakatlanırken diğer yarışmacılar onun durumunu görüp gözyaşlarına boğuluyor. Hikmet'in sağlık durumu ve bundan sonra yarışmaya devam edip edemeyeceği de merak ediliyor.