Megastar Tarkan son dönemlerde tartışma konusu olan ve siyasi mesajlar taşıdığı öne sürülen Geççek şarkısıyla ilgili ilk kez konuştu. İşte Tarkan’ın canlı yayında yaptığı o açıklamalar…

Megastar Tarkan merakla beklenen Geççek şarkısını geçtiğimiz günlerde çıkarmıştı. Şarkının piyasaya çıkması tartışmaları da beraberinde getirdi. Türkiye’nin gündemine oturan Geççek şarkısının siyasi mesajlar içerdiği iddia edildi. O günden bu yana şakıyla ilgili çok şey yazıldı ve çizildi ancak Tarkan, bu konuda sessizliğini hep korudu. Şarkısı Türkiye gündemini sallayan Mega Star Tarkan ilk kez canlı yayında Geççek şarkısıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Megastar Tarkan'ın merakla beklenen şarkısı Geççek geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Şarkının yayınlanması ile birlikte Türkiye ayağa kalkmış ve şarkının siyasi mesajlar içerdiği öne sürülmüştü. Tarkan ise şarkısını yayınlamadan önce YouTube hesabından yaptığı açıklamada şarkının koronavirüs ile ilgili olduğunu dile getirmişti. birçok farklı eleştirinin ortasında kalan şarkı ile ilgili Tarkan'dan yeni bir açıklama merakla bekleniyordu. Megastar nihayet beklenen açıklamayı sosyal medya hesabından açtığı canlı yayında yaptığı.

oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım

Tarkan'dan Geççek şarkısı ile ilgili ilk açıklama

Megastar Tarkan'ın sosyal medya hesabından yeni şarkısı Geççek ile ilgili bir canlı yayın açarak açıklamalarda bulundu. şarkı ile ilgili yapılan eleştiriler ile hiç değer bilmeyen Tarkan, “Merhaba, geçen hafta bugün sizlerle buluşan Geççek ve klibini sevmenize ne kadar mutlu oldum anlatamam. Sevginiz, ilginiz, desteğiniz ve güzel mesajlarınız için çok teşekkürler. Ben de sizleri çok seviyorum. İyi ki varsınız.” dedi.