Şarkıcı Kurtuluş Kuş tecavüz iddiaları ile gündeme geldi. Sevmedim Deme şarkısı ile son dönemlerin popüler isimlerinden biri olan Kurtuluş Kuş’un Aydın'da genç bir kadına tecavüz ettiği öne sürüldü. Genç kızın psikolojik tedavi gördüğü iddia edilirken şarkıcı ise her yerde aranıyor. Peki Kurtuluş Kuş kimdir, Kaç yaşında? Kurtuluş Kuş hakkındaki iddialar doğru mu?

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

Sevmedim Deme isimli şarkısı ile üne kavuşan ve son dönemlerde sosyal medyada da ünlü isimler arasında yer alan şarkıcı Kurtuluş Kuş magazin gündemini salladı. Kurtuluş Kuş’un Aydın'da verdiği konser sırasında İzmirli bir hayranına tecavüz ettiği öne sürüldü. Tecavüz iddiaları magazin basınına bomba gibi düşerken genç kızın şarkıcıdan şikayetçi olduğu ve psikolojik tedavi görmeye başladı da ortaya çıktı. İddialar sonrasında Kurtuluş Kuş kimdir, kaç yaşında sorusunun yanıtı merak konusu oldu. Peki, Kurtuluş Kuş şarkıları neler?

Kurtuluş Kuş kimdir, kaç yaşında?

Son zamanlarda yayınlanan şarkıları ile sosyal medyada ve çeşitli müzik platformlarında ünlü isimler arasına giren Kurtuluş Kuş Karaman'da 1997 yılında dünyaya geldi. İlk olarak rüya gibi isimli bir single parçası çıkaran şarkıcı Daha sonrasında el insaf isimli şarkıyı ile de çok konuşuldu. Özellikle son yaptığı Burak Kut ile düeti olan sevmedim deme parçası sosyal medyada ve YouTube'da izlenme rekorları kurdu. Kurtuluş kuşun sevmedim deme şarkısı 120 milyon izlenme rakamına ulaştı.

Dehşete düşüren tecavüz iddiası

Son dönemlerin en popüler isimleri arasında yer alan konserlerine akın akın gençlerin gittiği Kurtuluş Kuş hakkında bugün magazin basınına düşen bir iddiada akıllara durgunluk verdi. iddiaya göre Kurtuluş kuş İzmirli hayranı olan bir kadına Aydın konseri sırasında otelde cinsel saldırıda bulundu. Genç kadının saldırı sonrasında şikayetçi olduğu ortaya çıkarken polis ekipleri ifadesine başvurmak üzere her yerde şarkıcı yarıyor. Diğer yandan genç kızın olay nedeniyle psikolojik tedavi görmeye başladığı da öğrenildi.