Ekranların en çok izlenen dizisi final kararı aldı. Yayınlandığı pazar akşamı çok izlenen dizi yeni dönemde düşünülmediği için 3 bölüm sonra final yapacak.

Ekranların en çok izlenen dizisi final kararı aldı. Yayınlandığı pazar akşamı çok izlenen dizi yeni dönemde düşünülmediği için 3 bölüm sonra final yapacak. Televizyon ekranlarında eşi benzeri görülmemiş final haberi geldi.Televizyonda final kararı!Ekranların en çok sevilen dizisi final yapıyor. Ekranlarda pazar akşamı yayınlanan popüler dizi reytinglere yenildi final kararı aldı. Yayınlandığı gün rekorlar kıran sevilen dizi neden final yapıyor? İşte yanıtı.FOX TV sevilen dizisi final yapıyor!Halihazırda yayında olan Zümrüdüanka, Yasak Elma, Baraj, Sen Çal Kapımı, Mucize Doktor, Bay Yanlış, Öğretmen ve Savaşçı dizisiyle 7 günü dolduran, sadece Öğretmen dizisine yer kalmayan FOX TV, Kefaret ve Kimsesizler dizilerinin de tanıtımı yapıyor. Öğretmene bile yer yokken kanal 3 diziyi bitirmek zorunda kaldı.

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!


Savaşçı hayranları yıkıldı!İlk olarak ekranlara veda edecek dizi Savaşçı dizisi olacak. Yeni yayın döneminde gösterilmeyen dizi 3 hafta sonra yayından kaldırılıyor. Ayrıca, Bay Yanlış ve Baraj dizileride Kimsesizler ve Kefaret dizilerinin başlamasıyla bitecek ancak tarih belli değil. FOX TV ilk olarak Savaşçı dizisini final yapacak ve Öğretmen dizisi pazar günleri yayınlayacak.Baraj ve Bay Yanlış dizileri de çok yakında yayından kaldırılacak.