Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

10 Ekim 2020 Cumartesi 23:47:36

Kim Milyoner Olmak İster 10 Ekim 2020 damga vuran Hikmet kimdir? Hikmet Karakurt ne kadar kazandı?

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster'de 10 Ekim 2020 cumartesi gününe Hikmet damga vurdu. Hikmet ne kadar kazandı? Hikmet Karakurt Kim Milyoner Olmak İster'de kaç para kazandı. 250 bin tl soruya gelen Hikmet ne kadar aldı?

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster’de 10 Ekim 2020 cumartesi gününe Hikmet damga vurdu. Hikmet ne kadar kazandı? Hikmet Karakurt Kim Milyoner Olmak İster’de kaç para kazandı. 250 bin tl soruya gelen Hikmet ne kadar aldı?

Kim Milyoner Olmak İster Hikmet kimdir? Hikmet Karakurt nereli?

Yarışmaya Şanlıurfa’dan katılan 22 yaşındaki Hikmet Karakurt, Sakarya Üniversitesi Elektrik – Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencisi. Yaz aylarında anne ve babasına tarım işçisi olarak yardım eden Hikmet Bey, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayı yedi kardeşinin eğitimi için kullanmak istediğini söylüyor.

Kim Mİlyoner Olmak İster 10 Ekim 2020 Hikmet ne kadar kazandı?

Kim Milyoner Olmak İster’de herkesi ekran başında sevindiren yarışmacı Hikmet 10 Ekim 2020 cumartesi bölüme damga vurdu. Peki Hİkmet ne kadar kazandı? Türkiye’nin soluksuz izlediği Hikmet 250 bin tl soruyu açtırdı. Ancak soruya cevap verdi.

Hikmet Kim Mİlyoner Olmak İster’de 125 bin TL kazandı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı