Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

20 Eylül 2020 Pazar 16:33:32

MasterChef Celal kimdir? Celal Sarıgül kim nereli kaç yaşında? Celal Sarıgül'ün esas mesleği ne

Masterchef Celal kimdir? Celal Sarıgül kim nereli kaç yaşında? MasterCehf Türkiye yeni sezonuyla herkesi ekran başına kitlemeye devam ediyor. Bu akşam ilk eleme oyununun oynanacağı MasterChef'te potaya Duygu'nun adını vermesiyle ilk olarak Celal girmişti. Hal böyle olunca MasterChef Celal kim, kaç yaşında? Celal Sarıgül'ün esas mesleği ne her yerde aranmaya başladı. Biz de sizler için tüm bu soruları haberimizde cevapladık.

TV8 ekranlarında hemen hemen her akşam ekranlara gelen MasterChef 2020 tüm hızıyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Son 16 yarışmacının belli olduğu ve rekabetin daha da arttığı yarışmacıda yarışmacılar da araştırılmaya başlandı. Bunlardan biri de daha ilk haftadan eleme potasına giren Celal oldu. Performansını yeteri kadar ortaya koyamayan ve Barbaros’a övgü dolu sözler söylemesiyle zaman zaman herkesi şaşırtan Celal çok merak edildi. Yarışmanın izleyicileri MasterChef Celal kim, kaç yaşında? Celal Sarıgül’ün esas mesleği ne çok merak edildi.

MasterChef Celal Sarıgül kim? Nerden geldi

Celal Sarıgül, 26 yaşında. Aşçı. Kıbrıs’ta Mutfak Sanatları okuyan Celal Sarıgül, yarışmaya da Kıbrıs’tan katılıyor. Oteller ve restoranlarda altı senedir aşçılık yaptığını söyledi. MasterChef’in hayali olduğunu ve buraya kalıcı olmak için geldiğini de söyledi. İlk turda Cafe De Paris soslu bonfile yapan Celal’i şefler sınava tabii tutmuş ve üzerindeki stresi arttırmıştı. Celal Sarıgül, restoranlarda baskı altında çalıştığını ve bu olayın kendisini daha çok motive ettiğini belirtti.

Ardından son 16 yarışmacıya yaptığı işkembe dolmasıyla kalmayı başaran Celal, ilk takım oyununda ne yazık ki pasif kaldı. Akabinde oyunu kaybeden kırmızı takımdan Duygu dokonulumazlık kazandı ve Celal’i eleme potasına gönderdi. 

Bu duruma üzüldüğünü söyleyen Celal, takım oyunundaki seçimlerde de sona kaldığı için demoralize olduğunu dile getirmişti. 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Gündem

Halil Sezai Serbest Bırakıldı!

← yazdı30 Ekim 2020
Yukarı