TRT 1'in reyting rekortmeni Teşkilat dizisinden müjdeli haberler gelmeye devam ediyor! İşte hayranları sevindiren haber!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ,yapımcılığını Tims&B Productions'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ketche'nin oturduğu, senaryosunu Ethem Özışık'ın kaleme aldığı Teşkilat dizisinden hayranlarını sevindirecek müjdeli haberler!

Başrollerini Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya'nın paylaştığı ve kadrosunda Serdar Yeğin, Pervin Ünalp, Bora Karakul, Volkan Polat Yiğit, Erdem Alpyürük, Hilal Anay, Atılay Uluışık, Mert Karabulut, Feray Darıcı, Ahmet Uğur Say,Yavuz Bingöl gibi usta isimlerin yer aldığı Teşkilat dizisi 15. bölümü ile 13 Haziran 2021 Pazar günü sezon finali yaparak yaz tatiline girmişti.

2.sezon çekimleri başladı!

Yaklaşık 2 ay boyunca yaz tatili yapan Teşkilat dizisi  yeniden çekimlere başladığı öğrenildi. Eylül ayında 2. sezonu ile ekranlarda olmaya hazırlanan dizinin kadrosuna ise Kurtarlar Vadisi'nde Memati karakterini canlandıran ve son olarak Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde gördüğümüz usta isim Gürkan Uygun dahil oldu.

Teşkilat Konusu!

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

 Milli İstihbarat Teşkilatı'nda çalışan bir grup istihbaratçının iş ve özel hayatını ekranlara taşıyan  Teşkilat dizisinde Mit'in bu zamana kadar bilinmeyen yönleri izleyiciye aktarılmaktadır. Mit'in başarı hikayelerine, karşılaşılan zorluklardaki mücadelelerine ve  savaş yöntemlerinde kullanılan teknolojik yöntemlerine ilk kez izleyici de tanıklık etmektedir.

 Kahramanlığa giden bu yolda aksiyon, heyecan ve gerilim dolu anlar ekranlara gelmektedir. Teşkilat dizisi Eylül ayından itibaren her pazar saat 20:00'de  TRT 1 ekranlarında yayınlanmaktadır.