Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Teşkilat dizisi yeni çekimler öncesi sürprizler var! Yayınlandığı her hafta reyting rekorları kıran Teşkilat ani bir kararla başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul ile yollar ayırmıştı. Teşkilat dizisi sürpriz transferini yapıyor!

Oyuncular Arasındaki Kriz Reytinglere Yansıdı! EGO Dizisi İçin Son Karar… Oyuncular Arasındaki Kriz Reytinglere Yansıdı! EGO Dizisi İçin Son Karar…

Ekranların en sevilen dizisi, pazar akşamları reyting rekorları kıran Teşkilat dizisinden üzen haber geçtiğimiz hafta gelmişti. Her hafta reytingleri sallayan Teşkilat dizisi yapımcı tarafından Çağlar Ertuğrul senaryo gereği rolünün bittiği ve sevilen isimler yolların ayrıldığı ifade edilmişti. Teşkilat dizisiyle ilgili bugün bir sürpriz karar daha geldi!

Teşkilat dizisinde Çağlar Ertuğrul yeri doluyor!

Ekranların en sevilen işleri arasında yer alan, Tims B tarafından ekranlara gelen ve Serdar karakteriyle çok evilen Çağlar Ertuğrul senaryo gereği 3. sezonda yer almayacağı açıklandı. Sezon finalinde ölüm sahnesi çekilen ve tam olarak beklenen gibi olan Çağlar Ertuğrul sevilen diziden ayrılmıştı. Yeni sezon öncesi Tims B öyle bir isimle anlaştı ki yeri dolacak.

Kadrosunda Deniz Baysal Yurtçu, Turgut Tunçalp ve Gürkan Uygun gibi yıldız isimlerin yer aldığı teşkilat 3. sezonunda bomba transferler de var! Bu oyuncuların yanına kadro genişliyor.

2. sezonda başrol oyuncuları Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Hakan Boyav, Tuncer Salman, Ezgi Şenler ve Çağlar Ertuğrul ayrılmasıyla adeta yaprak dökümüne dönen Teşkilat dizisi yıldız isimlerin yerini doldurmaya hazırlanıyor.

Teşkilat dizisine Bir Zamanlar Çukurova yıldızı geliyor!

Teşkilat 3. sezonunda başrol erkek oyuncusu kim olacak, Teşkilat 3. sezonunda yer alacak erkek oyuncu kim olacak gibi sorular cevap buldu. Ekranların en sevilen dizisi Teşkilat 3. sezonunda anlaşılacak isim belli oldu.

Uğur Güneş Teşkilat dizisine geliyor!

TRT 1 ekranların sevilen dizisi Teşkilat büyük bir sürpiz yapıyor. Teşkilat dizisine yeni sezonda Uğur Güneş geliyor. Daha önce Es Film imzalı Hür dizisiyle anlaşmak üzereyken son dakika anlaşması iptal edilen Uğur Güneş, daha önce Bir Zamanlar Çukurova dizisinde beraber çalıştığı Tims B şirketiyle görüşmelerini sürdürüyor. Teşkilat dizisine prensipte evet diyen Uğur Güneş yeni sezonda Teşkilat dizisinde rol alabilir.

Uğur Güneş olmazsa İbrahim Çelikkol!

Teşkilat dizisinde Uğur Güneş ile az bir yolu kalan ekibin, bir diğer sürpriz ismi ise İbrahim Çelikkol olduğu öğrenildi. İbrahim Çelikkol Teşkilat dizisiyle Uğur Güneş anlaşmazsa masaya oturacağı, ancak İbrahim Çelikkol'un menajerlerinin televizyon dizisi değil internet dizileridde İbrahim Çelikkol'u oynatmak istediği biliniyor.

Arada küçük pürüzlerin kaldığı Uğur Güneş'in son dakika değişikliği halinde Teşkilat diizisi İbrahim Çelikkol ile anlaşmaya çalışacak.