Ekranların en çok izlenen aksiyon dizileri arasında yer alan Teşkilat dizisinde bomba gelişmeler yaşanıyor.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Resti çekti gidiyor! Teşkilat'a yargı dağıtacak ayrılık hamlesi! Bu kez diğerlerine benzemeyecek... Başrollerinde Murat Yıldırım, Deniz Baysal Yurtcu ve Gürkan Uygun'un yer aldığı diziyle ilgili konuşulan son iddia herkesi şoktan şoka soktu. İddianın sahibi güzel oyuncu Deniz Baysal Yurtcu'nun diziden ayrılacağını söyledi. Böylece Zehra karakteri de senaryo gereği ölüyor.

Teşkilat'a yargı dağıtacak ayrılık hamlesi! Bu kez diğerlerine benzemeyecek. Resti çekti gidiyor. TRT 1 ekranlarında reyting rekorları kırmaya devam eden Teşkilat dizisinde heyecan doruklara çıkıp çıkıp duruyor. Dizi pazar akşamlarının en çok takip edilen dizi olma unvanını korumaya devam ederken ortaya atılan son iddialar canları sıktı. Deniz Baysal Yurtcu'nun veda edeceğinin dilden dile dolaşması seyirci şok etti. "Bir başrol daha gidiyor" yorumları da son günlerin en konuşulanlarından birisi olmayı başardı. 

AYRILIK ÜSTÜNE AYRILIK HABERLERİ ÇIKIYOR

Teşkilat dizisinde bomba gelişmeler yaşanıyor. Diziyle ilgili konuşulan son iddia herkesi şoktan şoka soktu.

İZLEYİCİ ŞOKU YAŞADI

İddianın sahibi güzel oyuncu Deniz Baysal Yurtcu'nun diziden ayrılacağını söyledi. Böylece Zehra karakteri de senaryo gereği ölüyor.

"O GİDERSE BİZ DE GİDERİZ"

Bu iddianın ardından peş peşe yorumlar yapan dizinin izleyicileri "O giderse diziyi izlemeyiz." yorumlarında bulundu.

SEYİRCİ MUTSUZ...

Deniz Baysal Yurtcu'nun veda edeceğinin konuşulması da seyircinin motivasyonunu olumsuz etkiledi.