Türkiye, TikTok Fenomeni Mükremin Gezgin’i konuşuyor. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken ve milyonlarca takipçisi bulunan Mükremin Gezgin, son paylaşımı ile herkesi şaşkına çevirdi. TikTok hesabından gebelik paylaşımları yapan Mükremin Gezgin, bugün sosyal medyanın gündemine oturdu. Peki TikTok fenomeni Mükremin Gezgin kimdir, hamile mi?

TikTok hesabından yaptığı paylaşımlarla çok konuşulan Mükremin Gezgin, bu defa öyle bir olayla gündemde ki herkes şaşkına döndü. Milyonlarca takipçisi olan TikTok fenomeni sosyal medya hesabından yaptığı gebelik paylaşımları ile ağızları açık bırakı. Videolar milyonlarca kişi tarafından izlenirken herkesin aklında ise tek soru var. TikTok fenomeni Mükremin Gezgin hamile mi? Mükremin Gezgin kimdir, kaç yaşında?

Mükremin Gezgin kimdir?

Mükremin Gezgin, Ankara’da 1998 yılında dünyaya geldi. TikTok’ta yayınladığı videoları ile milyonlarca kişiye ulaşan Mükremin Gezgin kısa süre içinde üne kavuştu. Şu anda TikTok hesabında 1 milyon 100 bin instagram hesabında ise 112 bin takipçisi bulunan Mükremin Gezgin son çektiği video ile ağızları açık bıraktı.

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

Mükremin Gezgin hamile mi?

TikTok ve Instagram hesabından gebelik paylaşımları yapan Mükremin Gezgin hakkında arama motorunda araştırmalar başladı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar sonrasında bir çok kişi Mükremin Gezgin hamile mi sorusuna yanıt bulmaya çalışıyor. Bir çok sosyal medya kullanıcısı ise bu görüntülere tepki gösterdi. Merak edenler için söyleyelim ünlü  sosyal medya fenomeni hamile değil, görüntüler de gerçeği yansıtmıyor.