Tozkoparan İskender Hayranlarını Üzen Haber!

 3. sezonu ile TRT 1  ekranlarında fırtına estiren Tozkoparan İskender dizisinden dizi severlere üzen haber geldi. Fenomen dizi sezon finali yaparak ekranlara kısa bir müddet ara veriyor!

Dizi Haberleri 04.06.2021 - 11:45 04.06.2021 - 11:51 Azra Özdemir

 3. sezonu ile TRT 1  ekranlarında fırtına estiren Tozkoparan İskender dizisinden dizi severlere üzen haber geldi. Fenomen dizi sezon finali yaparak ekranlara kısa bir müddet ara veriyor. Peki ne zaman sezon finali yapacak? 4.sezon ne zaman başlayacak? İşte diziye dair merak edilenler haberimizin devamında yer alıyor..

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, çocuklar ve onlarla birlikte ailelerin de severek izlediği Tozkoparan İskender 26. bölümü ile sezon finali yapıyor.

“Tozkoparan İskender” 5 Haziran Cumartesi günü saat 20.00’de sezon finaliyle izleyici karşına çıkarak ekranlara yaz tatili arası veriyor. İlgi ile izlenen dizi Eylül ayında 4. sezonu ile ekranlarda olacak.

iskendder

Tozkoparan İskender Oyuncuları !

Çağan Efe Ak, Yusuf Gökhan Atalay, Burak Alkaş ,Defne Erşen, Deniz Erayvaz, Mert Erdoğdu Fırat Albayram, Sera Tokdemir, Tuana Naz Tiryaki, Esat Polat Güler, Yağız Kılınç, Ülkü Hilal Çiftçi, Leyla Kırşan, Muhittin Korkmaz, Esin Gündoğdu, Mehmet Emin Kadıhan ve Suna Selen gibi isimler bulunuyor. Süper kahraman olan İskender’i Çağan Efe Ak canlandırıyor.

Tozkoparan İskender Konusu!

Tozkoparan İskender Konusu: Zaman yolculuğu yapmış olan İskender, daha çocuk yaşlarında pek çok başarı elde etmiştir. İskender yol arkadaşı Fikri ve bir türlü peşini bırakmayan Giovanni ile ekranlara misafir oluyor. Sadece 12 yaşında olmasına rağmen pek çok yeteneği bulunan İskender, eğer 2020 yılından yaşamış olduğu zaman dilimine geri dönemezse tarihin seyri değişmeye başlayacaktır. Ayrıca bununla birlikte Tozkoparanlar’ın yok olma ihtimali de vardır. Ancak İskender’in tek derdi bu olmayıp onu günümüzde de pek çok farklı sorun beklemeye devam etmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@