Tozkoparan dizisi oyuncuları kim? Tozkoparan konusu ne? Tozkoparan nerede çekiliyor? Tozkoparan dizisi karakterleri? Pazar akşamlarının sevilen TRT dizilerinden Tozkoparan dizisi bilinmeyenleri ile haberimizin detaylarında! Tozkoparan İskender Dizisi TRT

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!
Tozkoparan dizisi oyuncuları kim? Tozkoparan konusu ne? Tozkoparan nerede çekiliyor? Tozkoparan dizisi karakterleri? Pazar akşamlarının sevilen TRT dizilerinden Tozkoparan dizisi bilinmeyenleri ile haberimizin detaylarında!

Tozkoparan İskender Dizisi TRT 1 ekranında her Pazar seyircilerin karşısına çıkıyor. Tozkoparan İskender dizisi geçmişte yayınlanan Tozkoparan dizisinin devamı niteliği taşır. Özellikle diziyi yakından takip edenler Tozkoparan İskender oyuncuları kadrosunu araştırma halindedir. Ayrıca diziyi takip etmek isteyenlerde dizinin konusunun ne olduğuna dair merak içinde. Tozkoparan İskender oyuncu kadrosu ve dizinin konusuna dair detaylarda şu şekildedir.

Tozkoparan İskender Dizisi Oyuncuları


Tozkoparan İskender dizisinin oyuncu kadrosunda genç yıldızlar bulunuyor. Çağan Efe Ak, Defne Erşen, Esat Polat Güler, Sera Tokdemir, LeyaKırşa, Mert Erdoğdu, Muhittin Korkmaz, Tuana Naz Tiryaki, Yusuf Gökhan Atalay, Gülsüm Alkan ve Suna Selen dizinin oyuncuları arasındadır.

Çağan Efe Ak dizide İskender rolünü canlandırıyor. Tozkoparan İskender geçmişten günümüze gelerek burada yeni arkadaşlar edinir. İskender’i canlandıran Efe Ak 2007 doğumludur. Reklam filmleriyle kameralarla tanışmıştır. Günümüze kadar pek çok ünlü dizide rol aldı. Dizide Duygu karakterini canlandıran Hilal Çiftçi ise 2009 doğumludur. Pek çok reklam filminde oynayan Çiftçi ünlü dizilerde de çocuk yıldız olarak rol aldı.Tozkoparan dizisinde Ece rolünü canlandıran Defne Erşen ise 2008 İstanbul doğumludur. Güldür Güldür gibi pek çok yapımda yer alan Defne şimdilerde Tozkoparan dizisindeki rolü ile dikkat çeken çocuk yıldızlar arasına giriş yaptı. Tozkoparan İskender Oyuncuları bu şekilde olurken, diziye yeni dahil olacak isimlerin kimler olacağı merak ediliyor. Bu oyuncuların önümüzdeki günlerde duyurulması da beklenen durumlardan biridir.


Tozkoparan İskender Dizisi Konusu


Tozkoparan İskender Konusu: Zaman yolculuğu yapmış olan İskender, daha çocuk yaşlarında pek çok başarı elde etmiştir. İskender yol arkadaşı Fikri ve bir türlü peşini bırakmayan Giovanni ile ekranlara misafir oluyor. Sadece 12 yaşında olmasına rağmen pek çok yeteneği bulunan İskender, eğer 2020 yılından yaşamış olduğu zaman dilimine geri dönemezse tarihin seyri değişmeye başlayacaktır. Ayrıca bununla birlikte Tozkoparanlar’ın yok olma ihtimali de vardır. Ancak İskender’in tek derdi bu olmayıp onu günümüzde de pek çok farklı sorun beklemeye devam eder.