Seksenler Yaz dizisinin 11. ve 12. bölümüne özel yayın saati değişti. Peki neden değişti, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar..

Yapımcılığını Mint Yapım'ın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Bora Tekay'ın oturduğu TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisi, yaz sezonu ile ekranlarda olmaya devam ediyor.

Trt 1 ekranlarında hem perşembe hem de pazartesi akşamları saat 20:00'de yayınlanan Seksenler Yaz dizisinden önemli gelişme bir gelişme yaşandı.

Seksenler Yaz dizisinin 11. ve 12. bölümlerinin yayın saatleri değişti!

 Seksenler 11. yeni bölümü ile 26 Ağustos Perşembe akşamı saat 22.15’te izleyicilerle buluşacak. Dizinin 12. bölümü ise 30 Ağustos Pazartesi günü saat 22.30’da ekrana gelecek.

26 Ağustos 1071 Malazgirt Meydan Savaşı’nın 950. yıldönümü olduğu için TRT1, bu özel günde Tozkoparan İskender 1071 filmini yayınlayacak.

30 Ağustos ise Büyük Taarruz’un 99. yılı TRT1, bu sefer de Tozkoparan İskender Zafer isimli sinema filmini ekrana getirecek.

Seksenler Yaz oyuncu kadrosu!

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

Rasim Öztekin'in üzücü vedasından sonra 12 Nisan Pazartesi sezon finali yaparak, bir müddet ara veren ve Haziran ayında yeniden ekranlara dönen dizinin yaz sezonu ilgi ile izleniliyor.

Kadrosunda Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, İrfan Kangı ve Özlem Tokaslan'ın yer aldığı Seksenler dizisi yaz sezonuna  transferlere başlayarak önce ünlü futbolcu Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel 'i kadroya dahil etti.

Zeynep Demirel'in kadroya dahil olmasından sonra ise en son  Mucize Doktor dizisinde yer alan usta oyuncu Reha Özcan Seksenler dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Fenomen dizide Çağatay karakterini canlandıran İlker Ayrık'ın kadroya yeniden katıldı.

Burcu Altın Deprem ve Efe Deprem 'de bu sezon katılan isimlerden oldu.