TRT 1 Seksenler yeni sezon ne zaman başlıyor? Seksenler yeni sezon oyuncu kadrosu kimler?

Türkiye'nin en uzun soluklu dizilerinden biri olan Seksenler yeni sezonuyla ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Peki Seksenler yeni sezon ne zaman başlıyor?

Dizi Haberleri 24.06.2021 - 11:04 24.06.2021 - 11:04 Volkan Arık

TRT 1 ekranlarında birbirinden değerli oyuncuları ile en uzun soluklu dizileri arasında yer alan Seksenler, Uzun aradan sonra yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Dizinin başrol oyuncularından usta oyuncu Rasim Öztekin yakın zamanda hayatını kaybetmişti. Seksenler hayranlarını üzüntüye boğan bu ölümün ardından yeni sezon kadrosuna nasıl olacağım merak ediliyordu. Rasim Öztekin’in yerine Seksenler dizisine sürpriz bir oyuncu gelecek nokta Peki Seksenler yeni bölüm ne zaman başlıyor? Seksenler yeni sezon hangi gün yayınlanacak?

SEKSENLER YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

TRT 1 ekranlarında yer alan ve İstanbul'un küçük bir mahallesinde 80'li yıllarda yaşanan hikayeleri konu alan TRT 1'in Seksenler dizisi uzun süredir ekranlardan uzak kalmıştı. Bu süre içerisinde dizinin başrol oyuncularından usta oyuncu Rasim Öztekin'in hayatını kaybetmiş en dizinin hayranlarını hem de kendisini sevenleri yasa boğmuştu. Rasim Öztekin'in vefat etmesinin ardından dizinin yeniden ekranlara dönüp dönmeyeceği merak ediliyordu. TV ekranlarına yeniden geri dönmeye hazırlanan Seksenler dizisi yeni sezon ilk bölümü ile başlıyor. Seksenler yeni bölüm bu akşam saat 20.00’de TRT1 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

SEKSENLER 2021 YENİ SEZON OYUNCULARI KİMLER?

Seksenler dizisi yeni sezonu ile bu akşam izleyici karşısına çıkmaya hazırlanırken özellikle hayatını kaybeden oyuncu Rasim Öztekin'in yerine kimin geleceği merak ediliyordu. yeni sezonda Seksenler dizisinde Zeynep Demirel başta olmak üzere birçok Yeni isim izleyici ile buluşacak. son olarak mucize Doktor dizisinde rol alan Reha Özcan da Seksenler dizisi ile karşımıza çıkacak.

trt-1-seksenler-yeni-sezon-ne-zaman-basliyor-seksenler-yeni-sezon-oyuncu-kadrosu-kimler-3

RASİM ÖZTEKİN SENARYO GEREĞİ DE VEFAT ETTİ

Usta oyuncu Rasim Öztekin'in Seksenler dizisinde uzun süreden beri rol aldığı biliniyordu. Geçtiğimiz aylarda kaybeden oyuncu Seksenler dizisinde senaryo gereği de vefat ediyor. Seksenler dizisinde Rasim Öztekin’in hayat verdiği karakteri hiç kimse canlandırmayacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@