Bomba Görüntüler! Kerem Bursin Herkesin İçinde Hande Erçel'i Kolundan Tutup.... Kıskandı!

Hande Erçel ve Kerem Bursin aşkında olay görüntüler! Kerem Bursin'in ödül törenindeki kıskançlık hareketi sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 24.06.2021 - 10:42 24.06.2021 - 10:43 Ece Sahan

Sen Çal Kapımı dizisinin yıldızları Kerem Bursin ve Hande Erçel magazine bomba gibi düşmeye devam ediyor.

Fox Tv'nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı ile birlikte adeta hayatlarında yeni bir dönem açılan Kerem Bursin ve Hande Erçel aşkı çok konuşulmuştu. İkilinin daha ilk bölümlerden itibaren aralarında çekim olduğu iddiaları ortaya atılmış ancak ikili bu haberleri alaya bile alarak yalanlamışlardı. 

Kerem Bursin ve Hande Erçel aşkı geçtiğimiz aylarda Maldivler tatilinde ilan edilmiş ancak bu seferde ikilinin reklam yaptığı ve düşren dizinin reytingleri canlandırmaya çalıştıkları iddia edilmişti.

Kerem Bursin ve Hande Erçel ikilisinden yeni görüntüler geldi. Bu sefer ikili çok konuşulacak. Golden Wings ödüllerinde tüm gözlerin üzerinde olduğu ikili magazine öyle bir malzeme verdi ki şaşıldı.

Yılın en iyi kadın ve yılın en iyi erkek oyuncusu ödüllerini almaya beraber gelen Hande Erçel ile Kerem Bürsin, daha ilk girişte kameraların gözbebekleri oldu. İkilinin kameraların karışısına el ele çıkmaması ilk gündem olurken, basın mensuplarının sorularını yanıtlarken birbirlerine hayran bakışları ve iltifatları ikinci gündem oldu.

KEREM BURSİN'İN HAREKETİ FANLARINI YAKTI GEÇTİ!

Kerem Bursin yine fanlarını kendini hayran bıraktı. Ödül töreninde sosyal mesafe kurallarına uyarak aralıklı bırakılan sandalyeler görüldü. Kerem Bursin ve Hande Erçel'de o sandaleyelere oturuldu. Birbirlerinin arasında mesafe olan sandalyelerde Hande Erçel yanındakilerle sohbete dalınca Kerem Bursin bir başına kaldı.

Ne olduysa ondan sonra oldu!

Kerem Bursin büyük aşkı Hande Erçel'den ayrı kalamaya dayanamadı! Kerme Bursin, Hande Erçel'in yanındakilerle ilgilenmesine daha fazla dayanamadı. Hande Erçel'in sohbeti sırasında güzel yıldızın koluna vuran ve yanına çağıran Bursin, Erçel'in sandalyesini keninin yanına çekti. 

Hande Erçel de Bursin'in bu kıskançlık hareketine gülerek karşılık verdi ve hemen sandalyesini aşkının yanına çekti.

İkili basın mensuplarının sorularını yanıtladığı sırada mütevazi tavırları ile gazetecilerinde göz bebeği oldu. Bursin'in basın mensuplarına Hande Erçel'İ övmesi ve kendisini geri plana atmasına muhabirler "Yapmayın Kerem Bey siz de çok şıksınız" yanıtını verdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@