Yalı Çapkını'nın iki başrol oyuncusunun sarmaş dolaş görüntülendiği iddia edildi. Afra Saraçoğlu, 4 yıllık ilişkisini Mert Ramazan Demir için mi bitirdi? Bomba etkisi yaratacak bu iddia büyük ses getirecek. Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu sevgili mi oldu? Mert Yazıcıoğlu bu habere çok kızacak...

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir, son dönemde magazin gündeminden düşmeyen isimler olarak adlandırılıyor. İki isim hem arkadaş hem de Yalı Çapkını dizisinde birlikte başrol oynuyor. Haliyle aralarında bir aşk mı var sorusu da magazin tarafından sorulmakta. Ancak geçtiğimiz gün öyle bir görüntü yakalandı ki oyuncuların hayranları ne diyeceğini bilemedi.

Sarmaş Dolaş Görüntülendiler!

Fotoğrafta ikilinin tam olarak net şekilde belirlenemediğini ifade edelim. Ancak sosyal medyadaki magazin sayfaları, birbirine sarılan iki ismin Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu olduğunu iddia etti. Bu gelişme sonrasında oyuncuların hayranları büyük tepki gösterdi. Çünkü Afra Saraçoğlu, geçtiğimiz günlerde 4 yıllık ilişkisini bitirmişti. Mert Yazıcıoğlu ile yollarını ayırmasının hemen ardından bu şekilde gündeme gelmesi şaşırttı.

yalıçapkınıifşa

İddialar Yalanlandı!

Öte yandan sosyal medyaya damgasını vuran bu iddianın yalanlandığı bilgisi iletilid. Yani fotoğraftaki kişiler Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu değil. Mert Ramazan Demir'in yanındaki kişinin farklı bir kadın olduğu ileri sürüldü.

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Afra Saraçoğlu İhanet Etti mi?

Afra Saraçoğlu hakkında internet üzerinden çok fazla araştırma yapılıyor. Yapılan araştırmalar ve aratılan sorular arasında "Afra Saraçoğlu aldattı mı" "Afra Saraçoğlu Mert Yazıcıoğlu'nu aldatıyor mu" "Afra Saraçoğlu Mert Ramazan Demir'le sevgili mi" gibi ifadeler yer almakta.