Show TV'nin yeni dizisi Üç Kuruş'a Nezih'in patronu Bay Bars dahil oluyor. Peki kim bu Baybars? Hangi oyuncu canlandırıyor? Kadir Çermik kimdir? Kadir Çermik nereli? Kadir Çermik kaç yaşında?

Show Tv'nin başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Nesrin Cavadzade ve Ekin Koç'un başrolünde yer aldığı Üç Kuruş dizisi beklenilen reytingleri yanlış reklam politikasından dolayı alamadı.

Uraz Kaygılaroğlu'nun Kartal karakteri ile harikalar yarattığı Üç Kuruş dizisinin yayınlanan yeni ön bölüm izlemesinde Baybars sürprizi dahil oldu.

Üç Kuruş yeni fragmanında Bahar babası Nezih'in zayıf noktasını Kartal'a söylüyor. Bahar eyr altı dünyasının acımasız babası Nezih'in bu dünyada sadece Baybars'tan çekindiğini söylüyor. Peki kim bu baybars?

Baybars pek çok vahşi hayvanı özellikle timsahlara takıntılı olan yer altı dünyasının babalarından biri. Kartal'ın iletişim kurarak Nezih'in gücünü azaltmaya çalışması ile hikaye seri katil İrfan davası sürerken aynı zamanda çok farklı yönlerede evrilecek. Kartal'ın dipten gelip en yükseğe çıkma arzusu öncesinde Nezih tarafından yayınlanan ölüm fermanını engellemeye Baybars ile çalışacak.

Baybars'ı Kadir Çermik'in oynacağı iddia ediliyor. Peki Kadir Çermik kimdir? Kadir Çermik nereli? Kadir Çermik kaç yaşında? Kadir Çermik oynadığı diziler?

Kadir Çermik Kimdir?

Üç Kuruş Dizisi Baybars karakterini canlandıracak olan Kadir Çermik 10 Eylül 1977 Van doğumludur.

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...

Çukur dizisinde Emmi karakteri ile akıllara kazınan Kadir Çermik pek çok dizi ve filmde yer almıştır. 44 yaşındaki oyuncu Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'ndan mezun olmuştur. 

Kadir Çermik Yer Aldığı Diziler;

Üç Kuruş   

Çukur   

Bana Sevmeyi Anlat   

Muhteşem Yüzyıl Kösem       

Kırgın Çiçekler   

Karadayı   

Muhteşem Yüzyıl   

Kuzenlerim   

Yeditepe İstanbul       

Yılan Hikayesi