Uğur Güneş’ten Dizi Çekim Pozları Geldi

Yapımını Bozdağ filmin üstlenmiş olduğu Alsancak filmi için geri sayım işlemi başlıyor. Çok konuşulacak olan dizi TRT 1 ekranlarında izleyicilerle buluşturulacak. Son zamanlarda asker temalı dizilerin çok fazla ilgiyle izlenmesinden dolayı TRT 1 ekranlarında Alsancak isimli proje hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Dizi çekimleri sırasında setten yayımlanan ilk pozlar da sosyal medya hesapları üzerinden paylaşıldı. Dizinin yönetmen koltuğunda Can Emre yer alıyor.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Dizide askere Hayat verecek olan oyuncu ise çok sevilen Uğur Güneş. Oyuncu asker dizisinin ilk çekim günü ilk sahnenin çekim öncesindeki vermiş olduğu pozlarla diziyi büyük bir merak içerisinde bekleyen kişileri heyecanlandırmaya yetti.

 Uğur Güneş’in Oynadığı Projeler

 Ünlü ve başarılı oyuncu Uğur Güneş ekranlarda son olarak kanunsuz Topraklar isimli proje ile oynayan oyuncunun dönüşü bu sefer çok farklı kategoride olacak. Asker konulu olan teşkilat dizisinin hemen ardından TRT 1 ekranlarının yeni dizisi olacak yeni dizinin fragmanı geçtiği günlerde yayınlandı. Gülsim Ali İlhan ile Uğur Güneş’in başrolü paylaşmış olduğu dizide undan ayrı İdris Nebi Taşkan ve Ahmet yenilmez gibi çok başarılı oyuncular da yer alıyor. 

Alsancak dizisinin senaryosunu Atilla Engin Ahmet arı ve Selman Kılıçaslan’ın kaleme aldığı ve yayın tarihinin henüz belli olmadığı bizi çok konuşulacağa benziyor. Alsancak dizisinin çekimleri henüz başlamışken sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımın altına ise Alsancak ekibinin sette ilk günü notu ile takipçilerin beğenisine sunuldu.

Dizinin çekimlerinin başlamasının hemen ardından oyuncular büyük bir motivasyonla rollerini oynuyor. Yeni çekilecek olan Alsancak dizisinin hikayesi ise dünyada başlayan kaos çağı ile tüm ülkelerin güvenlik politikalarının tekrardan gözden geçirilmesine sebep olması ile başlayan ve enerji havzalarının terör örgütlerinin kontrolüne bırakılması ile sınır güvenliğinin önemli bir hale geldiği döneme giriş yapıldığını anlatıyor.